Alexa

"MHP Tabanında Küskünlük Söz Konusu Olamaz"

Ak Parti Bahçeli ortaklığı ile Meclis'ten geçen başkanlık teklifinin ardından Ülkücü camiadan tepkiler gelmeye devam ediyor.

"MHP Tabanında Küskünlük Söz Konusu Olamaz"

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztür MHP tabanının genel başkanın yanlış yapmayacağını bildiğini,dolayısıyla tabanda küskünlük olmayacağını söyledi.

Öztürk,  “Telefonlarımıza 100 mesaj geliyorsa bunun 5’i MHP’lilerden, 95’i CHP’liler. Bakıyoruz mesajlara, klişe laflar, hemen kendini gösteriyor. Biz bu cepheye yeniden Atatürk’ü hatırlattığımız için. Atatürk’ün büstleri yerlerde kırılıp ayakkabılar üzerinde temizlenirken sesi çıkmayan CHP’lilere yeniden Atatürk’ü hatırlattığımız için, hayatları boyunca milliyetçilik kelimesini ağzına almayan bunlara milliyetçiliği hatırlattığımız için biz mutluyuz” diye konuştu.

MHP tabanının Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin ne yapmak istediğini çok iyi anladığını belirten Öztürk. “Tabanımız, Genel Başkanının yanlış yapmayacağını, bugüne kadar hep isabetli kararlarla yarınları okuduğunu biliyor, görüyor. Dolayısıyla küskünlük söz konusu olmaz. Bu, bir takım müzmin muhaliflerin yaymaya çalıştıkları bir şeydir” diye konuştu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2017, 18:12
YORUM EKLE

banner325