Alexa

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut; Devlet Faşist Öyle mi?

MHP Tokat Milletvekili ,Adalet Komisyonu Üyesi Yücel Bulut, Emperyalizm sözcülerinin izdüşümleri, küreselciler ve ikballeri için işbirlikçiliğe meyletmiş olanlar, yine koro halinde yaygaraya başladıklarını belirtti.

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut; Devlet Faşist Öyle mi?

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili, Adalet Komisyonu Üyesi Yücel Bulut, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Emperyalizm'in sözcüleri, izdüşümleri, küreselciler ve ikballeri için işbirlikçiliğe meyletmiş olanlar, yine koro halinde yaygaraya başladılar. Her yaygaraları, Türk Milletinin kararını pekiştirecek ve inşallah uğultuları zafer naralarımızla bastırılacaktır." dedi.

Av. Yücel Bulut'un diğer paylaşımı ise şöyle:

Devlet Faşist öyle mi?

PKK/KONGRAGEL

PYD

THPK/C

DHKP/C

MKP

DEVYOL

DEVSOL

TKP/ML-Konferans

MLKP

TİKKO K.Halk Kongresi-

KHK

PŞK

PDK/BAKUR

THKO

Alfabede harf bırakmadınız, örgüt kurup silaha sarıldınız. Kundaktaki bebeğin bile canına kıydınız. Halen siz hümanist, Devlet faşist öyle mi? Allahsız kitapsızlar.

Yücel Bulut kimdir?

Yücel Bulut, 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Bölgesi, 1'nci sıradan millet vekili olarak Meclis’e girdi. Yücel Bulut 1980 yılında Tokat'ta doğdu. 2004 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Halen Ankara'da avukatlık mesleğini sürdürüyor.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 01:31
YORUM EKLE

banner325