MHP ve Ülkü Ocakları Neden Hedefte?

Türkgün Yazarı Yıldıray çiçek, MHP ve Ülkücü Hareket’e Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde saldırılar, engellemeler, itibar suikastları ve üzerinde kara propagandalar gün geçtikçe attığını söyledi.

MHP 18.10.2021, 23:02 19.10.2021, 00:02
MHP ve Ülkü Ocakları Neden Hedefte?

"MHP ve Ülkücü Hareket’e gerek Türkiye’de, gerek dünyanın birçok ülkesinde saldırılar, engellemeler, itibar suikastları ve üzerinde kara propagandalar gün geçtikçe arttığına dikkat çeken Yıldıray Çiçek, Türkiye üzerinde hesapları olanların, ülkedeki milli direnci kırmak ve oyunlarını daha iyi oynamak için MHP ve Ülkücü Hareket’i hedef aldıklarını söyledi.

 Düşmanın ekmeğini yiyen kılıcını sallar

ABD, Fransa, Hollanda, Almanya, Avusturya, Rusya başta olmak üzere bazı ülkelerin terör örgütü PKK ve FETÖ’nün etkisiyle MHP ve Ülkü Ocakları’nı hedef alan yaptırımları, uygulamaları bir düşman unsuru olarak doğal görülebileceğini, bunların asıl hedefinin Türkiye olduğu için, kendilerince elbette MHP ve Ülkü Ocakları’nı hedef alacağını belirterek şunları yazdı: "Biz ABD başta olmak üzere diğer ülkelerin bu düşmanlığını anlamlandırıyoruz da Türkiye’deki düşmanlığın mantığını anlamıyoruz. Aslında anlayabileceğimiz mantık şu olabilir: Düşmanın ekmeğini yiyen kılıcını sallar. Türkiye’deki ABD’nin işaret parmağına bakan solcuların, devrimcilerin tüm mesaisini MHP ve Ülkü Ocakları’na düşmanlıkla şekillendirmesini anlıyoruz. Cumhuriyet, Birgün, Evrensel, Sözcü, Oda TV, T24 ve benzeri “Sol” merkezli gazete ve haber sitelerinin nasıl MHP ve Ülkü Ocakları düşmanlığı yaptığını her gün örnekleriyle görüyoruz." dedi.

Milli gazeteyi yönetenlerin gazetenin yayın politikasını CHP medyasına bağladığını belirten Yıldıray Çiçek, "Milli Görüş’ün yayın organı olan Milli gazetenin bir okul müdürünün yasaların izin vermesi ölçüsünde Ülkü Ocakları Başkanı olmasını “Skandal” işaretlemesiyle haber yapması olmuştur. Milli gazete, CHP merkezli gazete ve haber sitelerinden daha çok MHP ve Ülkü Ocakları’na saldırgan ve düşmanca bir dil kullanmaktadır. Temel Karamollaoğlu Saadet Partisi’ni nasıl Türk-İslam düşmanı CHP’nin siyasi uydusu haline getirdiyse, Milli gazeteyi yönetenler de gazetenin yayın politikasını CHP medyasına bağlamıştır." dedi.

Kaynak: turkgun/Yıldıray Çiçek

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)