banner434

"MHP ve Ülkücülerin Varlığı Yeter"

Milliyetçi ülkücü hareket dün olduğu gibi bugünde mücadelesine devam ediyor. Ülkücü Hareket, Umudunu yitirenlerin, yorulanların, kendi menfaatleri doğrultusunda hareket edenlerin yeri değildir.

MHP 06.09.2017, 23:30 06.09.2017, 23:41
"MHP ve Ülkücülerin Varlığı Yeter"

Milliyetçi Hareket Partisi ve ülkücü hareket yarım asra yaklaşan bir zaman diliminde hayatının her anında Türk milletinin yanında olmuş, vatanın bölünmez bütünlüğünü savunmuş, bayrağın dokunulmazlığını canını ortaya koyarak göstermiştir.

Ülkücü Hareket var olduğu müddetçe bu vatanın bir karış toprağını hiç kimse alamayacak ve bu toprakları bölemeyecektir. Milliyetçi Hareket Partisi dün olduğu gibi bugünde ülkesinin birliği ve beraberliği için yapması gerekenleri yapacaktır.

MHP’nin ve ülkücü hareketin bölünmesini isteyenler aynı zamanda Türk Milletinin de parçalanmasını arzu etmektedirler. Ülkücüler her zaman birlikten ve beraberlikten yana olmuşlardır. Ülkücüler, ülkemize düşmanlığa, milletimizi bölmeye ve parçalamaya çalışanlarla iş birliği yaparak gündelik siyaset peşinde koşmamış gerek gördüğünde siyasi rakipleriyle birlik olmayı başarabilmiş, hiçbir ard niyet gözetmeden bunu devam ettirebilmiştir. Ülkücü hareket, esas olan vatansa gerisinin birer teferruat olduğunu her zaman söylemiş ve hayata da geçirmiştir.

Geçmişte de zaman zaman olduğu gibi MHP’yi şu veya bu şekilde bölmeye çalışan bir takım mihraklar bulunmuştur. Ülkücüler kendisini yakan ancak memleketini aydınlatan bir mum gibidir. Onun saf ve berrak dilinden yine ancak saf ve berrak kirlenmemiş gönüller anlayacaktır.

MHP’de yer tutamayanlar son bir çare olarak yeni parti kurmayı denemektedir. MHP ile fiziki bir ilişiği kalmamış olanların ruhen de bir ilişiği almadığını ilerleyen tarihler bizlere gösterecektir.

Hiç kimse MHP’nin 50 yıllık birikimini ve sermayesini harcama hevesine kapılmasın. Hiç kimse nefsi ve şeytani arzularına araç ve aracı kılmasın.

Metin Er Türkler

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)