MHP Yozgat İl Başkanı Altan, Alparslan Türkeş’in diktiği Fidanlar Kök Saldı

Alparslan Türkeş’in ebediyete irtihalinin 23’üncü yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat İl Başkanı Ferhat Altan, Alparslan Türkeş’in diktiği fidanın kök saldığını, ulu bir ağaç misali boy verdiğini söyledi.

MHP 03.04.2020, 13:48 03.04.2020, 21:10
MHP Yozgat İl Başkanı Altan, Alparslan Türkeş’in diktiği Fidanlar Kök Saldı

Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat İl Başkanı Ferhat Altan, Milliyetçi Hareket Partisinin kurucu lideri Başbuğ Alparslan Türkeş’in ebediyete irtihalinin 23’üncü yıl dönümünü kutladı.

İl Başkanı Altan Başbuğ'un 23’üncü yıl dönümü nedeniyle yayımladığı mesajında şunları söyledi:

“Başbuğ’umuzun aziz hatırası gönüllerde sonsuza dek canlı tutulacak, omuzlarımıza yüklediği fikir, ülkü ve dava emaneti, nesiller boyunca azimle taşınacaktır. Gücünü, zengin tarihî birikiminden ve millî değerlerden alan Türk-İslam davası nihai hedefine ulaştırılacaktır. Başbuğ Alparslan Türkeş’in diktiği ülkü fidanı kök salmış, bir ulu ağaç misali boy vermiştir. Dalları bütün yurdu, hatta bütün Türk dünyasını sarmış; meyveye durmuş ve Türkçenin konuşulduğu her coğrafyaya yayılmıştır, Başbuğ’umuzun etrafında toplanan yüzlerin, binlerin açtığı mukaddes yolda; bugün milyonlar yürümektedir. MHP; Başbuğ’umuzun işaret ettiği istikamette Liderimiz Devlet Bahçeli’nin rehberliğinde kutlu bir hedefe, yeni bir Kızılelma’ya doğru emin ve salim adımlarla ilerlemektedir.

Bu vesile ile Basbuğumuz Alparlan Türkeş'e Dar-ı Bekaya irtihalinin seneyi devriyesinde, Allah (c.c) rahmet etsin, Ruhu şad, mekanı cennet olsun. Başbuğum, Türk milleti seni asla unutmayacak ve emanetine dünya durdukça sahip çıkacaktır”

Yorumlar (0)