MHP'de Eski Başkan Hüseyin Sözlü'ye Yeni Görev

Eski Adana Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatıyla Milliyetçi Hareket Partisi siyasi ve yerel işlerden sorumlu Genel Başkan başdanışmanı oldu.

MHP 18.07.2019, 22:30 19.07.2019, 00:09
MHP'de Eski Başkan Hüseyin Sözlü'ye Yeni Görev

Hüseyin Sözlü, Parti tüzüğünün 57. Maddesi uyarınca MHP lideri Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatıyla Milliyetçi Hareket Partisi siyasi ve yerel işlerden sorumlu Genel Başkan başdanışmanı oldu.

31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı MHP Adana Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, Millet ittifakı CHP Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar'ın 11 puan gerisinde kalarak seçimi kaybetmişti.

Hüseyin Sözlü'nün yeni görevi belli oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin verdiği talimatla Hüseyin Sözlü, başdanışmanlık görevine getirildi.

SÖZLÜ: SİYASİ VE YEREL İŞLERDEN SORUMLU

Sözlü, "Ülkemizi düştüğü her dar boğazda ayağa kaldıran yegane kuvvet olan Liderimiz Sn.Devlet Bahçeli'nin Siyasi ve Yerel İşlerden Sorumlu Başdanışmanlığı ile görevlendirilmiş bulunmakta olduğumu sizlerle paylaşmaktan büyük bir kıvanç ve mutluluk duyuyorum." ifadeleriyle yeni görevini duyurdu..

Devlet Bahçeli imzalı Hüseyin Sözlü'ye atama emri:

"Parti tüzüğünün 57. Maddesi uyarınca Milliyetçi Hareket Partisi siyesi ve yerel işlerden sorumlu Genelbaşkan Başdanışmanı olarak görevlendirilmiş bulunuyorsunuz.Görevinizi büyük sorumluluk duygusu, üstün fedakarlık, yüksek ahlak anlayışıyla ve tam bir ahenk içerisinde yürüteceğinize olan inancımla tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)