MHP'den İhtar! Zeyrek gibilerin çemkirmesine izin verenlere tavsiyemiz...

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. E. Semih YALÇIN, "MHP ve Devlet Bahçeli aleyhtarlığını hizmetkârlıklarının merkezine alarak çaresizliklerini, kısırlıklarını ortaya dökmektedirler." dedi.

MHP 03.02.2019, 22:44 04.02.2019, 12:30
MHP'den İhtar! Zeyrek gibilerin çemkirmesine izin verenlere tavsiyemiz...

CHP’nin medya dünyasındaki uzantılarının üretebildiği bütün politika, bütün strateji, Devlet Bahçeli ve MHP aleyhtarlığı olduğunu söyleyen Semih Yalçın; "MHP ve Devlet Bahçeli aleyhtarlığını hizmetkârlıklarının merkezine alarak çaresizliklerini, kısırlıklarını ortaya dökmektedirler."

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. E. Semih YALÇIN'ın basın açıklaması şöyle:

Milliyetçi-Ülkücü hareketin saygıdeğer lideri Devlet Bahçeli’nin görüş ve düşüncelerine katılmıyorum diyebilirsiniz. Fikir, düşünce ve politikalarımızı beğenmeyebilir ve ahlaki ve insani ölçüler içinde tenkitte edebilirsiniz. Amma asla Sayın Devlet Bahçeli’ye dil uzatamazsınız, onun milliyetçiliğini asla tartışamazsınız. Bunu yapanlar hangi sosyal dilim içinde olursa olsun bizce fikren güdük, insani olarak bitik, hatta yitik durumdadır.

Zeyrek; dünün CHP aleyhtarı, bugünün CHP yardakçısı

Basın dünyasında polemik üslubunu beceremeyip belden aşağıya çeken medya zennelerine son dönemde bir yenisi eklenmiştir. Deniz Zeyrek ismiyle maruf kimesne, haddini hududunu aşarak Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye ahlaken bir insana yakışmayacak şekilde dil uzatmıştır. Kendi oynaklığını kamufle etmek ve CHP Lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yaranmak için Sayın Genel Başkanımıza saldıran perişan Zeyrek’e haddini bildirmek şart olmuştur. Adı geçen kimesnenin üslubu, kudurma emaresi vermektedir. Zeyrek; dünün CHP aleyhtarı, bugünün CHP yardakçısı, gizli Türklük düşmanı karakteri oturmamış bir şahsiyettir.

"İnsan müsveddeleri"

Biz onun gibi dönek ve silik adamları iyi tanır, tıynetini iyi biliriz. Bu gibiler, medya sahnesine çıkıp döktüren zennelerdir. Onlar kıvırmayı, göbek atmayı iyi becerir, maharetle gerdan kırarlar. Öyle ki dansöz kıyafeti onlara dansözlerden bile daha çok yakışır. Bağlı olduğu mahfilleri memnun etme noktasında biraz saray soytarısına da benzerler. Bu türden insan müsveddeleri; bazen cıfıt çarşısının tellalı, bazen hergele meydanın kopuğu olurlar.   

Zeyrek gibileri kapıkulu yapıp sağa sola çemkirmesine izin verenlere tavsiyemiz, bir an evvel kapıyı açıp layık olduğu çayıra salmalarıdır.

Aksi takdirde bu tür yaratıkların çevresindekilere de hastalık bulaştırması mümkündür.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
Adem selduz 3 yıl önce
Hiç kendinize bakmiyonuz deilmi utanmadan konusuyon bide