banner434

MHP’den Lösemili Çocuklara Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkan yardımcıları, Ülkü Ocakları Üniversite teşkilatı ve Atakum İlçe yöneticileri Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çocuk hastanesinde tedavi görmekte olan lösemili çocukları ziyaret ettiler.

MHP 27.04.2018, 14:35 27.04.2018, 14:40
MHP’den Lösemili Çocuklara Ziyaret

MHP Samsun Teşkilatı, Ülkü Ocakları Üniversite teşkilatı ve Atakum İlçe yöneticileri Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çocuk hastanesinde tedavi görmekte olan lösemili çocukları ziyaret ettiler.

Çocukları tek tek ziyaret eden partililer çeşitli hediyelerde takdim etti.

MHP İl Başkan Yardımcısı Yasemin Kurt, Yusuf Ertan, Atakum İlçe Başkan yardımcısı Murat Talu, Atakum Belediyesi MHP Meclis Üyesi Hacer Kaya, il ve ilçe yöneticileri ile OMÜ öğrencilerinin katıldığı programda çocukların eğlenceli vakit geçirmesine katkı sağlandı. Çocukların ailelerinden ve doktorlardan tedavi süreçleri hakkında bilgiler alan MHP’li heyet çocuklarla uzun süre vakit geçirerek moral verdi. İl Başkan Yardımcısı Yasemin Kurt, “Çocuklarımıza moral ve ailelerine destek olmak adına böyle bir program organize ettik. Başta çocuklarımız olmak üzere tüm hastalarımıza acil şifalar dileriz” dedi.

Yorumlar (0)