MHP'li Akçay'dan Sancaklı Açıklaması

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay:  "Orada bulunan arkadaşlarımızın ve değerli Sağlık Bakanımızın verdiği bilgilere göre ameliyatı tamamlanmış ve yoğun bakıma alınmış"

MHP 15.01.2017, 15:20 15.01.2017, 15:40
MHP'li Akçay'dan Sancaklı Açıklaması

TBMM Genel Kurulu'nda Anayasa değişiklik teklifi 16. maddesi görüşmelerinde söz alan Erkan Akçay, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı'nın yaşamış olduğu kazadan dolayı geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Konuyu yakından takip ettiklerini belirten Akçay; "Orada bulunan arkadaşlarımızın ve değerli Sağlık Bakanımızın verdiği bilgilere göre ameliyatı tamamlanmış ve yoğun bakıma alınmış" dedi.  

Erkan Akçay konuşmasına devam ederek; "İyi dileklerimizi ve dualarımızı iletirken, bu saate kadar üzüntülerini ve şifa dileklerini ileten Sayın Cumhurbaşkanımıza, Başbakan'a, Cumhuriyet Halk Partisi Sayın Genel Başkanı'na, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekilinize, konuyu yakından takip eden Sağlık Bakanımıza, siz değerli milletvekillerimize, Adalet ve Kalkınma Partisi grubuna, CHP grubuna ve HDP grubuna teşekkür ediyoruz" dedi.

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay: Üzücü olayla ilgili açıklamasını şöyle sürdürdü:


"Kocaeli Milletvekilimiz Saffet Sancaklı'nın eşi muhterem Hülya Sancaklı'nın yaşamış olduğu üzücü kazayı hep birlikte öğrendik. Öncelikle Hülya Sancaklı'nın hanımefendiye acil şifa dileklerimizi sunuyoruz ve pek çok milletvekilimizde bu saate kadar şifa dilemelerini ve üzüntülerini bildirdi. Konuyu yakinen galip ediyoruz.
Orada bulunan arkadaşlarımızın ve değerli Sağlık Bakanımızın verdiği bilgilere göre ameliyatı tamamlanmış ve yoğun bakıma alınmış. İyi dileklerimizi ve dualarımızı iletirken, bu saate kadar üzüntülerini ve şifa dileklerini ileten Sayın Cumhurbaşkanımıza, Başbakan'a, Cumhuriyet Halk Partisi Sayın Genel Başkanı'na, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekilinize, konuyu yakından takip eden Sağlık Bakanımıza, siz değerli milletvekillerimize, Adalet ve Kalkınma Partisi grubuna, CHP grubuna ve HDP grubuna teşekkür ediyoruz." 

Yorumlar (0)