MHP'li Başkan Onlar İçin Sert Konuştu: Sahtekar Şovmenler!

Milliyetçi Hareket Partisi Turgutlu İlçe Başkanı Orhan Sayar; Basında son zamanlarda büyük puntalarla verilen istifa haberlerini değerlendirerek gerçekte kaç kişinin istifa ettiğini açıkladı.

MHP 22.10.2017, 00:17 22.10.2017, 17:45
MHP'li Başkan Onlar İçin Sert Konuştu: Sahtekar Şovmenler!

MHP Manisa - Turgutlu İlçe Başkanı Orhan Sayar; istifa haberlerini değerlendirerek, İstifa balonu sönen sahtekâr şovmenlerin MHP’ye akın akın gelen üyeleri göremeyecek kadar gözlerinin kör, kulaklarının ise sağır olduğunu söyledi.

Başkan Sayar; geçtiğimiz "5 Ekim’de istifa şovu yapan sahtekâr şovmenler kamuoyuna duyurduğu 205 kişinin istifa haberi sonrası ilçe seçim kuruluna verdiğimiz 20.09.2017 tarihili dilekçe ile kaç kişinin istifa ettiğine dair bilgi talep ettik." diyerek,Turgutlu ilçe seçim kurulundan kendilerine gelen istifa bilgisinin toplamda 72 kişi olarak teyit edildiğini söyledi. İstifa dilekçesi verenlerden 5 kişinin devlet dairelerinde çalışmak için parti üyeliğinden istifa ettiğini parti ile ilişiğini kestiğini belirtti.

MHP'Yİ BALTALAMAK İÇİN HER YOLA BAŞVURUYORLAR

İstifa eden isimlerden 15 kişinin  görevden alınan yönetim kurulu üyeleri, 8 ismin  KÖKTOPÇU ve AYVAZ soy isimli üyeler olduğunu belirterek; "Yaptığımız bilgilendirme çalışmaları neticesinde 203 istifa sözde istifa şovunun üzerinden 15 gün geçmesine rağmen istifa sayısı 65 kişi olması bu toplu istifa sürecinin amacının sadece kamuoyunda Milliyetçi Hareket Partisi’nin siyasi çalışmalarını baltalamak, MHP’nin yükselen trendine ket vurmak amacı taşıdığı açık ve net olarak ortaya çıkmıştır." ifadelerini kullandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Turgutlu lçe Başkanı Orhan Sayar yazılı basın açıklaması yaparak İstifa Haberlerini şöyle değerendirdi:

HAKARET ETMEKTEN VAZ GEÇMİYORLAR

Utanmaz Meclis Üyesi İstifa şovunda basının karşısına geçmekten utanmayan, Lidere her fırsatta sosyal medyadan hakaret etmekten kaçınmayan, Turgutlu Belediyesi Şehir meclis üyesi görevinde bulunan, GÜRBÜZ ACAR, MECLİS ÜYESİ, BELEDİYE İÇERSİNDE KONUMUNU KAYBETMEMEK İÇİN RESMİ OLARAK İSTİFASINI SUNMUYOR. Amacının MHP’li belediye içersinde konumunu korumak ama Milliyetçi Ülkücü Hareketin genel başkanına hakaret etmekten vazgeçmiyor. Makam sahiplerinin kendisinin hakaret etmediği ama hakaret edenleri görmezden geldiği açıkça ortadadır.

"İSTİFA ŞOVUN"UN BAŞINI KİM ÇEKİYOR

İstifa şovunun başını çeken şahıs, MHP’li Belediye başkan yardımcısı tarafından yemekte ağırlanıyor Bu sözde istifa şovunun başını çeken MHP eski İlçe Başkanı sabah sahte istifa şovunu düzenlemesinin ardından, bir gün sonra MHP kadrolarından belediye başkan yardımcılığı makamında bulunan SAYIN, HAKAN SEZER TARAFINDAN YEMEK SOFRASINDA AĞIRLANIYOR. Milliyetçi Ülkücü Hareketi baltalama çalışmaları yapanların bazı makamda oturanlar tarafından korunup kollanıyor. Amaçlarının Milliyetçi Hareket Partisini Baltalamak olan sahtekâr Şovmenlerin balonları ilçe seçim kurulundan alınan resmi yazı ile söndüğünü kamuoyuna saygıyla arz ediyoruz.

GÖZLERİ KÖR, KULAKLARI SAĞIR OLMUŞ

MHP’ye teveccüh her gecen gün artıyor Bu tür oluşumlar ile Milliyetçi Hareket Partisine balta vurmak isteyenler, yaptıkları sözde şovların altında kalıp yok olup gidiyorlar. Türkiye’nin her yerinden 3-5 istifayı yüzlerce veya binlerce gösteren sahtekar şovmenlerin şovları 2 gün sonra ilçe secim kurullarından alınan istifa sayıları ile yüzlerine çarpılıyor.

Milliyetçi Ülkücü Hareketin Bilge lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin vatan için aldığı tavır, millet için gösterdiği gayret, toplumun her kesiminden teveccüh buluyor. İstifa balonu sönen sahtekâr şovmenlerin MHP’ye akın akın gelen üyeleri göremeyecek kadar gözleri kör,kulakları sağır olmuş. Milliyetçi Hareket Partisi Turgutlu İlçe Teşkilatı olarak görevde bulunduğumuz süre içersinde yeni yaptığımız üye sayısı 500’e ulaştı. Halkımız ve kamuoyu bunun bilincinde olması bizleri memnun ediyor.

Yorumlar (1)
Kürşâd 3 yıl önce
Siz(sizin gibiler) Başbuğumuzun emanetine kara bir leke sürdünüz.Bizler o lekeyi temizleyip,bu şanlı tarihi devam ettireceğiz.Anladın mı?
ÜLKÜCÜ HAREKET ENGELLENEMEZ.iSBATINI İLK SEÇİMDE GÖRECEKSİN.