Alexa

MHP'li Depboylu; Adana Ülkü Ocakları 3. Geleneksel Kadın İzleri Programına Katıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, Adana Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “3. Geleneksel Kadın İzleri Programına katıldı.

MHP'li Depboylu; Adana Ülkü Ocakları 3. Geleneksel Kadın İzleri Programına Katıldı

MHP Haberleri - Adana Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “3. Geleneksel Kadın İzleri Programına katılan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, "Saygıdeğer Genel Başkanımız Devlet BAHÇELİ Beyefendinin ehemmiyet verdiği Adanalı hemşehrilerine selamlarını sözlerime başlamadan evvel belirtmek isterim." ifadelerini kullanarak, “Kadın Annedir, Kadın Vatandır, Kadın Ülkedir, Kadın Gelecek Nesillerin Teminatıdır. Kadının önemini ve değerini bütün içtenliği ile ifade eden Saygıdeğer Genel Başkanımız bizlerin bu husustaki en büyük destekçimiz olmuş ve KAÇEP (Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları) Projesinin oluşmasında bizlere yol göstermiştir." dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi bu bakış açısı ile politikalarını oluşturduğunu ve ilgili kurum ve kuruşlar perspektifinde ifade etttiğini, siyasi Partiler nazarında ve Türkiye’de ilk defa Genel Başkan onursal Başkanlığında ve destekleriyle yapılan 18-19-20 Ekim 2019 Tarihinde gerçekleştirdikleri 1. MHP Kadın, Toplum ve Şiddet Sempozyumunda disiplinlerarası 66 bildiri sunumu, 17 oturumda gerçekleşmiş olduğunu, yoğun ilgi ile tamamlandığını belirten Depboylu, "Ortaya konulan bilimsel tespitler ve sorunlar değerli akademisyenlerimizce ve konunun uzmanları tarafından ele alınmış olup sonuç bildirgesi kamuoyuna duyurulmuştur. Ortaya çıkan problemler Milliyetçi Hareket Partisi'nin Kadın ve Toplum nazariyetindeki düşünceleri ve politikaları TBMM’de ortaya koyduğu ve ifade edeceği durumlar olarak yer alacaktır. Bu vesile ile Değerli misafirlerimize, Adanalı hemşehrilerimize, Programın hazırlanmasında emeği geçen Ülkü Ocakları İl Başkanımız Emin Canlı Beyefendiye ve Yönetimlerine, Asena İl Birim Başkanı Seda Çökük Hanımefendiye ve Ülkü Ocaklı her bir kardeşime ayrı ayrı teşekkür ediyor Saygılarımı Sunarım." dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2020, 01:48
YORUM EKLE