Alexa

MHP’lİ Erkan Akçay Ayakkabı Üretti

Miliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Ayakkabı ve Moda Fuar Merkezi'nde firmaların stantlarını tek tek gezerek, ayakkabı sektörünün desteklenmesi gerektiğini söyledi.

MHP’lİ Erkan Akçay Ayakkabı Üretti
banner327

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Erkan Akçay, bir stantta ayakkabı tezgahının başına ğeçti. Hem ayakkabı üretimi hakkında bilgi alan Akçay, diğer taraftan ayakkabı üretimini deneyimledi.  

Erkan Akçay, İl Başkanı Erkan Öztürk İle birlikte geldiği Fuar Merkezi'nde firmaların stantlarını gezdi.

Manisa Ayakkabıcılar Odası Başkanı Mehmet Narin'in eşlik ettiği Akçay, firma yetkililerinden ayakkabı pazarı ile ilgili bilgi aldı. Fuarı başarılı bulduğunu söyleyen Erkan Akçay, "Manisamız ayakkabı sektöründe çok güçlü bir il. Ayakkabıcılar sitemizde oldukça güçlü firmalarımız mevcut. İstihdam sağlayan bir sektör. Dünyaca ünlü markalara ürün gönderen bir sektör.  Bu nedenle ayakkabı firmalarımızı desteklememiz gerekiyor. Yerli üretim her zaman ülkemize katma değer sağlar. Bu yıl üçüncü kez düzenlenen ayakkabı fuarı sektöre olumlu katkı sağladı. Fuarı gezerken bunu net bir şekilde gördüm. İlerleyen yıllarda fuarımız daha da güçlenecek ayakkabı sektörümüze daha büyük katkılar sunacaktır. Emeği geçen herkesi canı gönülden tebrik ediyorum." dedi.


 Bu arada, Akçay, fuarı gezerken üretim yapılan bir stantta makinenin başına oturarak ayakkabı üretiminin nasıl yapıldığını uygulamalı olarak denedi.

 

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2017, 16:49
YORUM EKLE