MHP'li Feti Yıldız'ın Koronavirüs Test Sonucu Belli Oldu

MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, koronavirüs (Covid-19) şüphesi üzerine hastaneye kaldırıldı. tedbir amaçlı karantina altına alındığı belirtildi. Feti Yıldız’a yapılan testin sonucu negatif çıktı.

MHP 07.04.2020, 02:16 07.04.2020, 11:45
MHP'li Feti Yıldız'ın Koronavirüs Test Sonucu Belli Oldu

Feti Yıldız, korona virus şüphesi üzerine hastaneye kaldırıldı. Ancak, daha sonra Feti Yıldız’a yapılan testin sonucu negatif çıktı.

Milliyetçi Hareket Partisi Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili ve Anayasa Komisyon Üyesi Feti Yıldız, koronavirüs (Kovid-19) şüphesi üzerine hastaneye kaldırılmıştı. 

Yapılan açıklamada, Yıldız'ın Covid-19 teşhisiyle değil, yanında çalışan bir görevlinin testinin pozitif çıkması sebebiyle tedbir amaçlı karantina altına alındığı belirtildi.

Konuyla ilgili MHP Genel Başkan Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker yaptığı açıklamada ''MHP Genel Başkan Yardımcımız Sayın Feti Yıldız beyefendi COVİD -19 teşhisiyle değil, kendisi negatif çıkmıştır. yanında görevli bir arkadaşımızın pozitif çıkması sebebiyle tedbiren karantina altına alınmıştır.'' dedi.

MHP Genel Başkan yardımcısı Feti Yıldız, mahkum yakınları tarafından da sevilen bir siyasetçiydi. Mahkum babası olarakta anılan Feti Yıldız, af yasasının gündemde tutulmasında en önemli etkenlerden birisiydi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442