MHP'li Halaçoğlu; Gidin MHP Tabanıyla Görüşün!

MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Sosyal medya hesabından kendisini hedef alan Ahmet Naci Baykoca'ya cevap verdi.

MHP 07.12.2016, 19:04 07.12.2016, 21:50
MHP'li Halaçoğlu; Gidin MHP Tabanıyla Görüşün!

MHP Kayseri Milletvekili Halaçoğlu, sosyal medya hesabından  açıklama yaptı.Milliyetçi Hareket Partisi yönetim anlayışını ve siyasetini eleştiren Halaçoğlu; "O kadar AKP yanlısı oldular ki, AKP aleyhinde birşey yazamaz oldular. Onlara tavsiyem. Gidin MHP tabanıyla bir görüşün." diye ifade etti.

MHP Kayseri Milletvekili Halaçoğlu, Facebook hesabından kendisini hedef alan Ahmet Naci Baykoca'ya göndermede bulunarak; "Ahmet Naci Baykoca bey facebook sayfasında döktürmüş. Birkaç yandaşı da yorum yapmış. Yorumlara bakınca nasıl da ülkücüleri temsil ediyorlar şüpheli. Yok ben tükenmişim, yok anlama özürlüymüşüm gibi paylaşımlar yapmış. Aslında hayal kırıklığının bir yansıması. Hani başkanlıkla ilgili hararetle savunduklarının tersi gerçekleşince sus pus oldular.


Cumhurbaşkanlığı altında başkanlığa razı oldular. Çok birşey yazmayacağım. O kadar AKP yanlısı oldular ki, Akp aleyhinde birşey yazamaz oldular. Onlara tavsiyem. Gidin MHP tabanıyla bir görüşün. Bakınız nelerle karşılaşacaksınız. Miracın ironisi bile olmaz. Hele hele fetöyü köklendiren ve sonra darbeden menfaat elde eden biri için
" ifadelerini kullandı.
 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)