MHP’li Mesut Samanlı Esnafları Dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret ederek esnaflarının sorunlarını dinledi.  

MHP 19.08.2017, 15:51 19.08.2017, 16:00
MHP’li Mesut Samanlı Esnafları Dinledi

MHP Battalgazi İlçe başkanlığına yeniden seçilen Mesut Samanlı, Battalgazi Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Adil Çulha’yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan İlçe Başkanı Samanlı, göreve yeniden seçildikten sonra ilk iş olarak esnafların sorunlarını dinlediklerini belirtti.

MHP olarak zaman zaman bu tür ziyaretlerle sorun ve sıkıntıları yerinde tespit ederek çözüm için öneri sunacaklarını belirten Samanlı, Özellikle küçük esnafın, teşviklerle desteklenmesi gerektiğini dile getirdi. Samanlı, kentte tespit ettikleri sorunları raporlaştırarak çözümü noktasında genel merkeze ileteceklerini ve gündeme getirileceğini söyledi. 

Battalgazi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Adil Çulha ise yeniden MHP Battalgazi İlçe Başkanlığı görevine seçilen Samanlı’ya görevinde başarılar diledi. Esnaf odaları olarak her zaman esnafın yanında olduklarını dile getiren Çulha, yaşanan sorun ve sıkıntıların ise çözümü noktasında siyasilerle her zaman işbirliği içerisinde olacaklarını ifade etti.
 

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)