MHP'li Özdemir'den Fazıl Say Tepkisi!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Piyanist Fazıl Say'ın MHP Lideri Devlet Bahçeli ile ilgili sözlerine sert tepki gösterdi.

MHP 25.01.2022, 21:55 25.01.2022, 22:51
MHP'li Özdemir'den Fazıl Say Tepkisi!

Piyanist Fazıl Say, Ekrem İmamoğlu ile ilgili çıkan haberleri paylaşarak, "Bu 4 kişi dün bütün gece diskoda çılgınlar gibi dans etmiş ve içmiş eğlenmiştir. Fotoğrafı çeken kişi de Devlet Bahçeli'dir!" şeklindeki paylaşımına MHP genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Fazıl Say'a sert tepki göstererek, "sen sen ol, nasıl öteceğini iyi bil." dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir sosyal medya hesabı üzerinden şu ekilde paylaşımda bulundu:

’İcra ettiği sanatıyla meşgul olmasının kendisi ve camiası açısından daha faydalı olacak bir piyanistin, komiklikten öte lüzumsuz ve hadsiz beyanlarla siyasi yorumlarda bulunmaya kalkması Mesnevi'de hikayesi anlatılan tezeğe saplanmış, kuyruğu kalkık fareyi akıllara getiriyor.

Böyle olunca bu piyanistin, piyonist bir edayla Sayın Genel Başkanımıza dil uzatmaya yeltenmesi yerli yersiz öten horozları susturmak için bir parça yağ ile olan imtihanlarına varan akıbetlerini de hatırlatıyor.

Fazıl Say, bu yüzden sen sen ol, nasıl öteceğini iyi bil! Yoksa Maazallah sesim çıksın diye uğraşırken, o sesin başkaca ayıplarını ortaya dökmesin. Sanatçısın, sanatınla kal…’’

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)