MHP'li Sancaklı; FETÖ'cüler Biliniyor Zaten...

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı Kocaeli İlçe teşkilatını ziyaret etti. burada yaptığı konuşmada; meclisteki FETÖ'cülerin isimlerinin bilindiğini düşündüğünü, bunların temizlenmesinde geç kalındığını söyledi.

MHP 13.09.2017, 22:45 14.09.2017, 00:17
MHP'li Sancaklı; FETÖ'cüler Biliniyor Zaten...

Saffet Sancaklı, MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ile birlikte ilçe ilçe teşkilatı ziyaretinde bulundu. Sancaklı, Meclisteki FETÖ’cülerle aynı yerde olmaktan büyük hicap duyduğunu ve bir an önce operasyon yapılması gerektiğini ve Milliyetçi Hareket Partisinin bütün milletvekillerin de böyle düşündüğünü belirtti.
Sancaklı konuşmasını şöyle devam ettirdi:

"MECLİSTEKİ FETÖCÜLER BİLİNİYOR ZATEN"

Türkiye Cumhuriyetinin bekasını sürdürmek, Türkiye Cumhuriyetini ayakta tutmak istiyorsak, Meclisten başlayarak, sadece mecliste değil Türkiye’nin önemli noktalarında bulunan bürokratlar, önemli noktalarında bulunan insanlar ve bunların büyük bölümü (FETÖCÜLER) biliniyor zaten. Bunlar istedikleri kadar kripto olsunlar şifreleri de çözüldü. Meclistekilerin de isim isim bilindiğini düşünüyorum. Yarından tezi yok operasyon yapılmalıdır. Operasyonda Geç bile kalındı. Bu kadar FETÖ’den adam alınıyorsa, Genel Başkanımızın deyimiyle çorbacısını alıyorsunuz ama işin patronunu almıyorsunuz. O zaman toplumda şöyle bir algı oluşuyor. Gariban olan, alt kesimde olan, sempatisi olan veya içinde olan alınıyor ama yukarıdakiler alınmıyor. O nedenle ben şahsen bir milletvekili olarak o Meclisteki FETÖ’cülerle aynı yerde olmaktan büyük hicap duyuyorum ve bir an önce operasyon yapılması gerektiğini düşünüyorum. Milliyetçi Hareket Partisinin bütün milletvekilleri de böyle düşünüyor.

Yorumlar (0)