Alexa

MHP'li Tanrıkulu; İzmir’imize Büyük Geçmiş Olsun

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Ahmet Kenan TANRIKULU, “İzmir’de gerçekleşen terör saldırısıyla” ilgili açıklama yaptı.

MHP'li Tanrıkulu; İzmir’imize Büyük Geçmiş Olsun

İzmir Milletvekili;TANRIKULU yaptığı basın açıklamasında; "Birlik ve beraberliğimizi kimsenin bozmasına izin vermeyeceğiz!" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu, İzmir’de gerçekleşen terör saldırısını kınayarak, İzmirlilere geçmiş olsun dedi.

Tanrıkulu yaptığı açıklamada; “Türkiye uzun zamandır çok yönlü terör saldırıları altındadır. Terör bu kez o kirli ve zalim yüzünü İzmir’de göstermiştir. İzmir Bayraklı Adliyesi C kapısı girişindeki polis noktası yakınında gerçekleşen bombalı araç saldırısı sonucu 1 polis memurumuz ve 1 adliye çalışanımız hayatını kaybetmiş, yaralılarımızın tedavileri sürmektedir. Acımız büyüktür.

Uzun süredir sosyal medyada İzmir’i hedef gösteren hesapların kime hizmet ettiği muhakkak suretle araştırılmalı ve ortaya çıkarılmalıdır. Millet olarak Allah’ın izniyle terörizme boyun da eğmeyeceğiz, diz de çökmeyeceğiz. Birlik ve beraberliğimizi kimsenin bozmasına izin vermeyeceğiz!

Kaçan terörist ve bunlara yataklık edenler de en kısa zamanda yakalanıp, cezasını bulacaktır. İzmir’in kardeşliğine, sıcaklığına hiçbir terör saldırısı zarar veremeyecektir. Yaşamını yitiren şehitlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine sabır ve yaralılarımıza acil şifalar dilerken, bir kez daha güzel İzmir’imize geçmiş olsun diyorum.” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2017, 20:28
YORUM EKLE

banner325