Alexa

MHP'li Tanrıkulu: Oyuna Gelmeyin

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatıyla başlatılan ve parti politikalarının teşkilat mensuplarına aktarılmasını amaçlayan toplantı İzmir’in Aliağa ilçesinde  yapıldı.

MHP'li Tanrıkulu: Oyuna Gelmeyin
banner327
 İzmir’in Aliağa ilçesinde, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından "Bakırçay Havzası, Siyasi Gelişmeleri ve Bilgilendirme" toplantısı düzenlendi. Toplantıya MHP Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu da katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatıyla başlatılan ve parti politikalarının teşkilat mensuplarına aktarılmasını amaçlayan toplantıların bir yenisi  de İzmir’in Aliağa ilçesinde  yapıldı.

"Bakırçay Havzası, Siyasi Gelişmeleri ve Bilgilendirme" toplantısı Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Partililerin yoğun ilgi gösterdiği toplantıya, MHP Genel Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, MYK Üyesi Özgür Bayraktar, MHP MDK Üyesi Halil Öztürk ve İzmir İl Teşkilat Başkanı Sayit Şanlı konuşmacı olarak katıldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu, toplantıda yaptığı konuşmada, Türkiye’nin iç ve dış güvenliğinin tehdit altında olduğunu söyledi. Huzursuzluğun baş gösterdiğini ve endişenin hakim olduğunu öne süren Tanrıkulu, sosyal medya üzerinden son günlerde yapılan provokasyonlara da değindi. Tanrıkulu: “Partimizin genel merkezinden, teşkilatlarından verilen mesajları okuyup takip etmezsek,  internet denilen o çamur deryasına kendimizi de kaptırabiliriz” dedi.

OYUNA GELMEYİN!

Partililere ‘oyunu gelmeyin’ çağrısında bulunan Kenan Tanrıkulu, “İnsan en çok bilmediğine düşmandır. Partimizin genel merkezinden, teşkilatlarından verilen mesajları okuyup takip etmezsek,  internet denilen o çamur deryasına kendimizi de kaptırabiliriz. Öyle ki neyin ne olduğunu bilmeyen insanlar sosyal medyaya iki satır bir şeyler yazıyor, çok geçmeden hemen altına birileri döşeniyor. Fakat ‘yahu bu böyle değildi’ filan diyene kadar, atı alan Üsküdar’ı geçiyor. Ve amacına ulaşıyor. Tüm kışkırtmalar ve provokasyonlar böyle başlar. Bunun içindir ki okuyun, takip edin, araştırım ve bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın” diye ifade etti.

TERÖRE ALIŞMAYACAĞIZ

Tanrıkulu, “Öyle yağma yok. Alışmayacağız, bizi alıştırmayacaklar. Allah’ta alıştırmasın. Her zaman dik duracağız.  Her zaman tavrımızı koyacağız. Ay yıldızlı bayrağımızın çatısı altında görevimiz ne ise layığı ile yapmaya çalışacağız” dedi.

TSK içinde yuvalanan Fetöcü askerlerin AK Parti hükümetinin sorumlu olduğu dönemde örgütlendiğini belirten Tanrıkulu: “Bunlar başarılı olsalardı Türkiye Cumhuriyeti diye bir devlet bağımsız olarak kalmayacaktı. Ülkemiz büyük bir badire atlattı. Ama bundaki en büyük pay Türk milletine aittir. Cansiperane bir şekilde tankların önüne yatanlar, askerler ile yarı boğuşarak, yarı kucaklaşarak,  ikna edenler milletimizin evlatlarıdır. Allah hepsinden razı olsun. Ebediyete intikal eden şehitlerimize de Allah gani gani rahmet eylesin. Bu acılar bize ayrışmayı değil, birleşmeyi ve bu birleşmeden doğacak da kuvveti öğretmesi lazım” dedi.
 

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2016, 12:57
YORUM EKLE