Alexa
banner314

MHP’nin Samsun Büyükşehir Adaylığı İçin Bomba isim!

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun il Başkanı Taner Tekin Samsun Büyükşehir Başkanı adaylığı için "sürpriz aday" demişti. 2019 yerel seçimler yaklaşırken MHP'nin adayları da merak edilmeye başladı. Peki MHP'nin Samsun Büyükşehir adayı kim?

MHP’nin Samsun Büyükşehir Adaylığı İçin Bomba isim!
banner327

Türkiye 2019 Mart Ayı Yerel seçim çalışmalarına kitlendi. MHP, büyükşehirlerde sürpriz adaylar çıkaracağı açıklamalarıyla gündemde kalmaya devam ediyor. Bir çok ilde olduğu gibi Samsun'da da Büyükşehir adayı merak ediliyor.

MHP Samsun Büyükşehir Adayının sürpriz olacağını MHP İl Başkanı Taner Tekin açıklamıştı.

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun il başkanı Taner Tekin, aday adayı olacak isimleri ince eleyip sık dokuduklarını belirtti. Samsun büyükşehir belediye başkanlığı için ise bu zamana kadar bir açıklamada bulunmadı. Sürpriz adaylar için  ipucu dahi vermeyen Tekin, daha önce yaptığı açıklamada  "sürpriz aday" ifadelerini kullanmıştı.

Tüm Türkiye'de olduğu gibi Samsun'da da MHP'ye olan teveccüh artıyor. Vatandaşlar tarafından MHP'nin Samsun büyükşehir adayı için bir çok isim zikrediliyor. 

Sürpriz Aday Erhan Usta mı?

MHP Eski Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Sürpriz Aday mı sorusunu akıllara getiriyor.

Samsun Milletvekili Erhan Usta, vatandaşlar tarafından Büyükşehir başkanlığına yakıştırılan bir isim.

Geçen günlerde MHP Grup Başkanvekilliği görevinden alınan Erhan Usta'nın Başkan Adayı mı sorusunu akıllara getirmişti. MHP teşkilatlarında Erhan Usta'ya karşı derin bir sevgi ve saygı olduğu gibi MHP tabanının dışında Samsunlular tarafından da Usta'ya hatırı sayılır bir sevgi var.

MHP'nin Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığı ile ilgili MHP'den bir açıklama yapılmazken, gelişmeler Erhan Usta'nın Samsun Büyükşehire adaylığını işaret ediyor.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 00:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat telli
Murat telli - 5 ay Önce

yakışır erhan usta'ya. Samsun'da erhan usta çok iyi bir isim.

banner307

banner325