Alexa

Mine Aktaş Kimdir?

Milliyetçi Hareket Partisi’nden Atakum Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Uzman Psikolog Mine Aktaş kimdir?

Mine Aktaş Kimdir?

Mine Aktaş, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Atakum Belediye Başkanlığıadaay adaylığını açıkladı. MHP Atakum ilçe binasında gerçekleşen adaylık açıklamasında “Cennet Samsunumuzun güzel ilçesi Atakum’a hizmet etmek amacıyla Belediye Başkanlığı aday adaylığımı açıklıyorum” ifadelerini kullanan Uzman Psikolog Mine Aktaş kimdir, nerelidir, ne iş yapar?

MİNE AKTAŞ KİMDİR?

27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi samsun'dan 7'nci sıradan milletvekili adayı olan Mine Aktaş, 15 AĞUSTOS 1972 de Samsun’da dünyaya geldi.

Mesleğe 1998 yılında psiklolog ünvanıyla başlayan Aktaş, 2004 yılında Klinik Psikolog ünvanını aldı. Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlığı bünyesinde de görevler alan( Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak Samsun Kazım Paşa İlköğretim Okulu Rehber öğretmeni, Rehberlik ve Araştırma Merkezi Özel Eğitim Bölüm Başkanlığı, ZİÇEV (Zihinsel Yetersiz Çocuklar Koruma Vakfı) Aktaş; Samsun Şube Müdürlüğü, Gazi Devlet Hastanesi ve Ruh Sağlılığı Hastalıkları Hastanesinde Psikolog olarak görev yaptı.

2010 yılında devlet görevinden istifa eden Mine Aktaş, serbest çalışmaya başladı.

Mine Aktaş Dün akşam saatlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Atakum İlçe Başkanlığına gelerek aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE