Okan Erdem, Ekonomide istikrarlı döneme gireceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan; Türkiye’nin Cumhur İttifakı'yla birlikte 2023 yılına kadar ekonomide istikrarlı döneme gireceğini söyledi

MHP 06.06.2018, 23:00 06.06.2018, 23:10
Okan Erdem, Ekonomide istikrarlı döneme gireceğiz

Erdem Okan, 24 Haziran Milletvekili seçimleri kapsamında seçim çalışmalarını Salıpazarı ilçesinde devam ettirdi. 

ESNAF RAHATLAYACAK

İlçe Başkanı Cavit Yıldırım ile birlikte esnaf ziyaretinde bulunan Milletvekili adayı Erdem Okan, “Ülkemizin bulunduğu coğrafyada lider ülke vizyonuna ulaşmasını istemeyen dış güçler ve onların içerdeki maşaları, 15 Temmuz gecesi yapamadıklarını ekonomik olarak gerçekleştirmeye çalışıyorlar. Ülkemiz üzerinde ekonomik saldırılardan en çok etkilenen ise esnaflarımız. 24 Haziran'dan sonra parti beyannamemizde yer alan ekonomik desteklerle esnaflarımızı rahatlatacağız. Cumhur İttifakı'yla birlikte 2023 yılına kadar ekonomide istikrarlı döneme gireceğiz.” dedi.

"Cumhur İttifakı'nın millet aklı"

Diğer taraftan Canik Belediyesi’nin Başalan Mahallesi'nde düzenlediği Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in de yer aldığı iftar programına katılan MHP Samsun Milletvekili Adayı Okan; İftar sonrası halka hitap etti. Erdem Okan, burada yaptığı konuşmada Cumhur İttifakı'nın millet aklı olduğunu vurgulayarak, “Milliyetçi Hareket Partisi’nin her zaman devletimizin ve milletimizin çimentosu görevini üstlenmiştir. Ülkemizi 15 Temmuz’da işgal etmeye teşebbüs eden hainlere karşı Yenikapı Ruhu’yla Cumhur İttifakı'nda yer aldık. Ülkemizin istikrarı için sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı adayımız olarak gösterdik. Yeni dönemde meclisin önemi büyük. Vatandaşlarımızdan partimizi mecliste güçlendirirse, Milliyetçi Hareket’in her neferinin şehrinin ve ülkesinin dertleriyle dertleneceğini ve çözüm için sonuna kadar mücadele edeceğinin sözünü veriyoruz.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)