Okan Ertorun; Cumhur İttifakı Devlet ve Millet Kucaklaşmasını Sağladı

Ülkü Ocakları Eski Başkanı ve Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Okan Ertorun Cumhur İttifakı ile ilgili Önemli Açıklamalarda bulundu.

MHP 04.03.2019, 13:23 04.03.2019, 23:13
Okan Ertorun; Cumhur İttifakı Devlet ve Millet Kucaklaşmasını Sağladı

Ülkü Ocakları Eski Başkanı ve Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Okan Ertorun, Cumhur İttifakı ile ilgili yaptığı açıklamada, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin alacağı her kararın yanında yer alacaklarını Ülkücü hareket'in emrinde olacaklarını ifade etti.

Uzun yıllar çeşitli zamanlarda ülkü ocakları Başkanlıkları yaptığını son olarak ise Ülkücü İşçiler Derneği başkanlığı yaptığını belirten Ertorun, her zaman Ülkü Ocakları ve Milliyetçi Hareket Partisi liderinin emrinde ve yanında yer aldıklarını belirterek şu açıklamalarda bulundu:

HER ZAMAN DEVLETİN YANINDA OLACAĞIZ

Cumhur ittifakı, Vatanı'nı seven devletinin bölünmez bütünlüğüne bağlı her türlü terör eylemlerine karşı dik duran bir kitlenin ittifakıdır. Ülkemizin yeni yönetim şekli olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerindeki birliktelik yerel seçimlerde de devam etmektedir. Her zaman Devleti'nin yanında olan biz Ülkücüler, yakın tarihte olduğu gibi, elini taşın altına sokmuş ve 15 Temmuz sürecinden bu yana Türk siyaset hayatının en önemli değeri olduğun göstermiştir. Cumhur İttifakı Milletimizin devletiyle kucaklaşmasını sağlayan bir ittifaktır.

ÜLKÜCÜ HAREKETİN EMRİNDEYİZ

Biz Ülkücülerin, tek sevdası vatan ve Devletimizin bekasıdır. Yerel Seçimler Ülkemizi yarınlara taşıyacak önemli bir yapı taşı olacaktır. Ülkemizin tüm sorunlarını iyi biliyor ve çözümü için Sayın Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin olumlu siyasi politikalarının ülkemizi ve ittifakı yarınlara taşıyacağına inanıyoruz.

Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin alacağı her karar da Ülkücü Hareket olarak yanında ve emrinde olacağız.

  

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)