Samsun'da Fırat Çakıroğlu Yürüyüşü

Samsun'da Ülkücü Gençlik Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu andı. Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı 19 Mayıs Üniversitesi Teşkilatı tarafından düzenlenen yürüyüşe yüzlerce öğrenci katıldı .

MHP 20.02.2018, 19:20 20.02.2018, 19:40
Samsun'da Fırat Çakıroğlu Yürüyüşü

Ege Üniversitesi'nde pkk'lı teröristler tarafından şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu, tüm Türkiye'de olduğu gibi çeşitli etkinliklerle Samsun'da da anıldı.

Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu, şehit edilişinin 3. yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ülkücüleri tarafından düzenlenen ve yoğun katılımın olduğu yürüyüşle anıldı .

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı sayın Yalçın ALTINTAŞ’ın, Ülkü Ocakları Samsun İl ve İlçe yöneticilerinin ve yüzlerde öğrencinin katıldığı yürüyüş, İlahiyat Fakültesi’nden başladı. OMÜ YAŞAM MERKEZİ’ne kadar devam eden etkinlik boyunca, Fırat Yılmaz Çakıroğlu‘ ’’Ecel Yılar Fırat Yılmaz‘’, ‘‘Ne Mutlu Türküm Diyene’’ ve ’Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez‘‘ sloganları atıldı. Ayrıca,

Ayrıca Ülkücü Hareket'in lideri Merhum Alparslan Türkeş’in konuşmalarından kesitlerin de olduğu basın açıklamasında Afrin Operasyonu’nda görevini sürdüren askerlerimiz ve şehit olmuş askerlerimiz de unutulmadı .

Omü Yaşam Merkezi’nde gerçekleşen bu açıklamadan sonra kalabalık Ülkücü Yemini yaptıktan sonra dağıldı .

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)