Samsun'da MHP’li Kadınlardan Mehmetçik’e Anne Duası

MHP İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından tertip edilen “Kadınlardan Mehmetçik’e Anne Duası” kapsamında Kuran-ı Kerim programı düzenlendi.

MHP 01.02.2018, 23:41 02.02.2018, 00:07
Samsun'da MHP’li Kadınlardan Mehmetçik’e Anne Duası

SAMSUN - Milliyetçi Hareket Partisi İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından “Kadınlardan Mehmetçik’e Anne Duası” adı altında Kuran-ı Kerim programı organize edildi.

Samsun İlkadım MHP İlçe başkanlığında düzenlenen programa çok sayıda partili kadın katıldı. Program hakkında konuşan MHP İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülşen Arslan, “Afrin’de ve yurdun her yerinde terör örgütleri ile çatışan kahraman Mehmetçik’lerimize manevi destek olmak için mevlit programı düzenledik. Bizler Türk kadınları olarak onların her zaman yanlarında olacağız. Bizlerin duasına ihtiyaçları varsa dua edeceğiz. Cephede ihtiyaçları varsa cephede olacağız. Onlar ülkesinin ve Türk Milleti’nin bütünlüğü için canlarını ortaya koyarak çatışırken bizlerde burada onlara dualarımız ile destek oluyoruz. Bu vesile programımıza katılan tüm kadınlarımızı da ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Programa Kadın Kolları İl Başkanı Yüksel Ünal, Kadın ve Aileden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yasemin Kurt, İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir ve partili kadınlar katıldı.

Yorumlar (0)