Alexa


Samsun MHP'de Hafta Sonu Mesaisi

Milliyetçi Hareket Partisi Grup başkanvekili Erhan Usta, MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, hafta sonu mesaisende Samsun'da bir dizi ziyaret gerçekleştirip programlara katıldı.

MHP 19.02.2017, 19:29 19.02.2017, 19:59
Samsun MHP'de Hafta Sonu Mesaisi

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı tarafından programlanan hafta sonu mesaisine katılım oldukça yüksekti.Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan MHP'liler esnafların ilgi odağı oldu.

TONYALILARYARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ'NE ZİYARET

Erhan Usta ve Taner Tekin 25 Mayıs Havzalılar Derneği'nin Atakum'da düzenlediği tirit gecesine katıldı. Cumartesi günü MHP il binasında düzenledikleri 'Halk Buluşması' etkinliğinde Samsun halkının problemlerini dinlediler. Yoğun katılımın sağlandığı programın ardından hasta ve taziye ziyaretleri gerçekleştiren Usta ve Tekin, Tonya'nın kurtuluşunun 99. yıldönümü nedeniyle Samsun Tonyalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen etkinliğe işterak ettiler.

MHP ve ÜLKÜ OCAKLARI OMUZ OMUZA

Pazar günü (Bugün) MHP İlkadım İlçe Başkanlığı tarafından parti binasında düzenlenen kahvaltı programına katılan erhan Usta ve taner Tekin, Parti yöneticilerine anayasa ve referandum çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. Referandum süreci hakkında değerlendirmelerde bulunan Samsun Milletvekili Usta, soruları cevaplandırdı. Ardından Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret eden heyet,  ülkücü gençler ile sohbet etti.

Usta ve Tekin'in de aralarında bulunduğu kalabalık heyet daha sonra İstiklal (Çiftlik) Caddesi üzerinde esnaf ziyareti gerçekleştirerek vatandaşın yoğun olduğu çay ocakları bölgesinde vatandaşlar ile bir araya geldi.

MHP SAMSUN TEŞKİLATI TAM KADRO

Hafta sonu düzenlenen programa MHP Grup başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ile MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin'in yanı sıra Ülkü Ocakları İl Başkanı Yalçın Altıntaş, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu, MHP Canik İlçe Başkanı Kemal Saral, Ülkü Ocakları İlkadım İlçe Başkanı Canberk Arslan, İl başkan yardımcıları ve ilçe yöneticileri de katılım sağladı.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
22°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P