Alexa

Samsun Ülkü Ocağı Başkanı İbrahim Mert Bahar Oldu

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Samsun Şubesinde bayrak değişimi törenle gerçekleştirildi. Samsun Ocak başkanı Aslan KÖSEF, Ülkü Ocağkları İl Başkanlığı görevini İbrahim Mert BAHAR'a teslim etti.

Samsun Ülkü Ocağı Başkanı  İbrahim Mert Bahar Oldu

Samsun Ülkü Ocakları’nda düzenlenen atama töreninde yapılan görev değişikliğinde İl Başkanlığı görevini bir yıl boyunca sürdüren Aslan KÖSEF, bayrağı İbrahim Mert BAHAR'a teslim etti.

Ülkü Ocakları bayrak değişimi Törenine Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş ve çok sayıda Ülkücünün katıldığı görev değişim programında bayrağı teslim alan İbrahim Mert Bahar; bundan sonra Samsun'da yeni bir dönem başlayacağını söyledi.

Samsun Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevini bir yıl boyunca sürdüren Başkan Aslan KÖSEF, İl Başkanlığı görevini İbrahim Mert BAHAR'a teslim töreninde ülkü Ocakları kültürünün bir parçası olan bayrak değişimi töreni heyecanlı anlara da vesile oldu.

Samsun Ülkü Ocakları İl Başkanlığı hizmet binasında gerçekleşen atama törenine Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan ATEŞ ve çok sayıda ülkücü katıldığı törende, Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı görevini Aslan KÖSEF’ten teslim alan İbrahim Mert BAHAR, burada yaptığı konuşmada; “Bizden önce bu çatı altında görevde bulunan, Samsun için, Samsun’un gençleri ve geleceği için emek veren, çaba sarf eden tüm yönetici ve ülküdaşlarımızdan Allah razı olsun. Bundan sonra Samsun’da yeni bir dönem başlıyor. Devraldığımız koltuğu bize verilen süre içerisinde layığıyla temsil edip aynı şekilde teslim edeceğiz " dedi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş ise, Ocak başkanlığını bir yıldır sürdüren Aslan Kösef'e bu zamana kadar yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür ederek görevi  Yeni Başkan İbrahim Mert Bahar'a teslim etti.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2019, 12:28
YORUM EKLE