Samsun Ülkü Ocaklarından Eş Zamanlı Dua

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı tarafından, Afrin'de başlatılan "Zeytin Dalı Harekatı" operasyonuna katılan Kahraman Türk Askerleri için dua edildi.

MHP 23.01.2018, 15:13 23.01.2018, 15:41
Samsun Ülkü Ocaklarından Eş Zamanlı Dua

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı tarafından, Afrin'de başlatılan "Zeytin Dalı Harekatı" operasyonuna katılan Kahraman Türk Askerleri için akşam namazına müteakiben İl ve ilçelerde Kur'an-ıKerim Tilaveti yapılıp, dualar edildi.

Samsun Ülkü Ocakları'nın il ve ilçe temsilciliklerinde buluşan ülkücüler, Akşam namazından sonra 20 ocak'ta başlayan Zeytin Dalı Harekatına katılan şanlı Türk Ordusu için Kuran-ı Kerim tilaveti yapılarak, dualar etti

Kuran-ı Kerim tilaveti sonrası konuşan Samsun İl Başkanı Yalçın Altıntaş, "Şehit olmayı en büyük onur sayan Şanlı Türk Milletinin evlatları dün, Sarıkamış'ta Çanakkale'de olduğu gibi bugünde aynı ruh ve inançla Yüce Türkiye Cumhuriyeti'nin güvenliği için Afrin'e operasyon düzenledi. Genel Başkanımız Sayın Olcay KILAVUZ beyefendinin talimatıyla Türk Milletinin 57. Alayı olan Ülkü Ocaklarının tüm il ve ilçe başkanlıklarında, Kuran-ı Kerim tilaveti yapılarak, fetih süresi okundu ve ardından dualar edildi. Bizde Samsun olarak il başkanlığımız ve 13 ilçe başkanlığımızda eş zamanlı olarak toplanıp dualar ettik." dedi.

samsun ulku ocakları es zamanli dua

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)