Samsun Ülkü Ocaklarından İlçeler Arası Bilgi Yarışması Düzenlendi

Ülkü Ocakları Samsun İl başkanlığı tarafından düzenlenen bilgi yarışması düzenlendi. Yarışmayı İlkadım ilçe başkanlığı kazandı.

MHP 13.03.2018, 13:45 13.03.2018, 13:52
Samsun Ülkü Ocaklarından İlçeler Arası Bilgi Yarışması Düzenlendi

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı Mustafa Bağışlayıcı Seminer ve Konferans Salonunda düzenlenen yarışmaya, 8 ilçe başkanlığı düzenlendi. Bilgi yarışmasına Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Yalçın Altıntaş, Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkan Yardımcısı Ersu MALKOÇ, Bafra ilçe Başkanı Osman OSMA, İlkadım İlçe Başkanı Canberk ARSLAN, Ladik İlçe başkan vekili Fatih BAŞOĞLU ve çok sayıda ülkücü katıldı.

Yarışma öncesi konuşma yapan Samsun İl Başkanı Yalçın ALTINTAŞ, "Bazıları Ülkü Ocaklarını sokaklarda görmek istiyor. Lakin Ülkü Ocakları her zaman hedefi okuyan ve düşünen gençler yetiştirmektedir. Bizlerde bu yolda bir yıldır eğitim verdiğimiz lise teşkilatındaki kardeşlerimizle bu gün bilgilerimizi yarıştıracağız. Her yarışmada olduğu bu yarışmada da bir kazanan olacak ama katılımcılar, ilçelerinizi temsilen buraya gönderildiniz. Bu sizlere olan güveni gösteriyor. Kayıp eden kime üzülmesin." dedi.

Yarı final ve Final olmak üzere 2 etaptan olan yarışma, kura çekimi ile başladı. Yarı finalden, finale çıkan İlkadım Havza Vezirköprü ve Ladik kıyasıya bir yarışın ardından birinciliği İlkadım İlçe Başkanlığı kazanırken, Vezirköprü ikinci, Havza üçüncü  ve Ladik dördüncü oldu.

Yarışma sonunda İl Başkanı Yalçın ALTINTAŞ, birincilik ödülünü  İlkadım İlçe Başkanlığı adına İlçe başkanı Canberk ARSLAN'a verdi. Ödül töreni ardından hatıra fotoğrafı çekinilmesi sonrası program sona erdi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)