"Samsun'da Cumhur İttifakına Zarar Verecek Söylemlere İzin Vermeyiz"

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, yaptığı kamuoyu duyurusunda, Samsun’da Cumhur İttifakına zarar verecek söylem, eylem ve polemiğe, kötü niyetli yaklaşımlara ittifakın tarafları olarak izin vermeyeceklerini belirtti.

MHP 13.11.2019, 14:38 13.11.2019, 15:43
"Samsun'da Cumhur İttifakına Zarar Verecek Söylemlere İzin Vermeyiz"

Samsun’da Cumhur İttifakına zarar verecek söylem, eylem ve kötü niyetli yaklaşımlara izin vermeyeceklerini belirten MHP Samsun İlçe Başkanı Abdullah Karapıçak, "Cumhur İttifakımız; Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin liderliklerinde; ülkemizin ali menfaatlerini, milli birlik ve beraberliğimizi esas alan bir anlayışı ifade etmektedir." dedi.

İttifakın görev ve sorumluluklarını omuzlarında hissettiklerini belirten Karapıçak kamuoyu açıklamasını şu şekilde devam ettirdi: 

İZİN VERMEYİZ!

"Beka dediğimiz bu süreçte esas olan, kişiler ve olaylar değil Milletimizin âli menfaatleri doğrultusunda yol aldığımız Cumhur İttifakıdır. İttifakın temelleri, milli mücadelenin başlangıç şehri olan Samsun’da çok daha sağlamdır. Cumhur İttifakı çıkara, al-ver sürecine dayalı bir ittifak olmadığı gibi masa başında kurulan bir ittifak da değildir. Bu bağlamda Samsun’da Cumhur İttifakına zarar verecek söylem, eylem ve polemiğe, kötü niyetli yaklaşımlara ittifakın tarafları olarak izin vermeyiz.

Cumhur İttifakının tarihi görev ve sorumluluklarını omuzlarımızda hissederken, ülke için adına beka dediğimiz bu süreçte anlık olaylar ve durumların hiçbir önemi olmadığı gibi ittifaka zarar vermesine de izin vermeyiz ve vermeyeceğiz.

Abdullah Karapıçak
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)