Alexa

Şefkat Çetin'den "HAYIR" cılara Sert Sözler

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, sosyal medya hesabından çok sert açıklamalarda bulundu.

Şefkat Çetin'den "HAYIR" cılara Sert Sözler
banner327

MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin Başkanlık sistemine 'hayır' diyen Ülkücülere sert çıktı. Çetin; "Milliyetçi Ülkücü Hareketimizin temsil yeri, evimizin yuvamızın kurum olarak kuralları vardır. Uyulması Gerekir; uyulmaz ise ailenin selameti İçin uygulamaları vardır." diyerek adeta tehdit etti. 

Şevkat Çetin'in Tqitterden yaptığı açıklama şöyle:

Dava arkadaşlığı... Ülküdaşlık hukukunu bilen, gardaşını, karındaş gibi sevenleriz. Birbirimizi Severiz Ama davamızı daha çok severiz. Bu İnce çizgiyi biliriz.

Aşıldığında da duruşumuzu belirleriz. Bakanların göremediği, Ülkücü gözü olanların gördüğü gerçeğimiz budur... Bu günlere gelişinde emeğimizin, alın terimizin, ödediğimiz ağır sosyal bedelin, "Söz söyleme hakkımızın" Ülkücüler olarak hakkımız olduğunu da biliriz...

Doğrularımız genel kabul görmüş doğrulardır. Doğrularımızı doğru zamanda - doğru zeminde... doğru insanlarla, doğru metod ve üslupla dillendirmekten de çekinmeyiz.

Testicilerin, paketçilerin, gecekonducuların, boşaltıp, boşluk doldurucuların, kesecilerin, siyasi örtü arayıcıların.alan oluşturmak İçin, toz-duman çıkardıklarını da biliriz. Biliriz bilmesinede, sazan avcılarının. mıknatısların, dönemsel mühendislik operasyonlarına, algı operasyonunada düşmeyin dediğimizde de inatlaşıp, yanlışı savunma girdabına düşülür. Fitne batağı kurutulacaksa ülküdaşlık hukukumuzu koruyup ülkücü rüzgar ve güneş olacağız. Bizler birbirimizi biliriz. Bilindiğimiz gibi olmalıyız. Türk vatanı, bizim vatanımız mensubu olmakla gurur duyduğumuz Büyük Türk Milletinin Ülkücüleriyiz. Müslüman Türküz. Türk Milliyetçisiyiz. Ülkücüyüz. MHP bizim siyasi sesimiz, evimiz yuvamız...

Milliyetçi Ülkücü Hareketimizin temsil yeri, evimizin yuvamızın kurum olarak kuralları vardır. Uyulması Gerekir; uyulmaz ise ailenin selameti İçin uygulamaları vardır. Evimizin camlarının taşlanmasına seyirci Kalinmaz. Kulak çekildiğinde bana "Bunu nasıl yaparsınız" diye ağıtlar yakılmaz. Bedelini ödemeyi göze alamadığın, da Yapma denir. Vatan Savunması Yapılırken ilçe dönük tartışmayla oyalama oyununu bozmak hepimizin görevi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah
Abdullah - 2 yıl Önce

Sana da hayır.

Metin Taştan
Metin Taştan - 2 yıl Önce

AKP yalakağı yaparak MHP. mi bıraktınız. Önümüzdeki seçimlerde göreceğiz . Bararajı bile geçemiyeceksiniz . Sizin gidin AKP yalakalığına devam edin. Bakın bakalım MHP diye bir parti kalacakmı. Büyük dava partisini bitirdiniz.