Şekerci; Ülkü Ocaklarını Haydutlukla Suçlamak İhanettir

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Şekerci, Ülkü Ocakları’nı haydutlukla suçlamak en hafif tabiriyle ihanettir."dedi.

MHP 05.08.2019, 20:01 06.08.2019, 00:08
Şekerci; Ülkü Ocaklarını Haydutlukla Suçlamak İhanettir

MHP'li Kadir Şekerci: "Terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP’yi Kürtlerin temsilcisi görüp, onlarla ittifak yapıp, şanlı tarihimizin manevi mirasının tecellisi olarak meydana gelen ve yüce milli şuurun yaşatıldığı yer olan Ülkü Ocakları’nı haydutlukla suçlamak en hafif tabiriyle ihanettir." dedi.

Twitter'dan açıklamalarda bulunan MHP Genel Sekreter Yardımcısı Şekerci, Meral Akşener'i eleştirerek şöyle konuştu; “işte bunun adı demokrasi” şeklinde sürekli demokrasi vurgusu yapan genel müdire, aslında derdinin demokrasi olmadığını tüm kamuoyuna göstermiştir. Her girdiği kabın şeklini alan İp genel müdiresi okyanus ötesinden aldığı talimatlarla yapmış olduğu 110-150 arası gizli listesini delegelere dikta etmiştir. Listedeki diğer isimleri ve yüce Türk Milletini “Tanıştırayım işte bunun demokrasi “ diye kandırmaya çalışmıştır. Sözde çarşaf listesini, delegelere gönderdiği mesajla bir anahtar liste e yapan İp Genel müdiresi demokrasiye bakış açısını herkese göstermiş durumdadır. Terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP’yi Kürtlerin temsilcisi görüp, onlarla ittifak yapıp, şanlı tarihimizin manevi mirasının tecellisi olarak meydana gelen ve yüce milli şuurun yaşatıldığı yer olan Ülkü Ocakları’nı haydutlukla suçlamak en hafif tabiriyle ihanettir.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)