Tamara Fettahlıoğlu, Başkan Danışmanlığı görevine getirildi

Tamara Fettahlıoğlu, Ale, Kadın ve Engelllerden Sorumlu MHP İl Başkan Danışmanlığı görevine getirildi. Peki, Öğretim Görevlisi Tamara Fettahlıoğlu kimdir?

MHP 03.06.2021, 11:47
Tamara Fettahlıoğlu, Başkan Danışmanlığı görevine getirildi

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu İĺ Başkan Danışmanlığı görevine Akademisyen Öğr.Gör. Tamara Fettahlıoğlu getirildi.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Görevlisi Tamara Fettahlıoğlu’nun Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu İĺ Başkan Danışmanlığı görevine getirilmesiyle ilgili açıklama yapan MHP İl Başkanı Ertuğrul Doğan, "Sayın Öğretm Görevlisi Tamara Fettahlıoğlu Ale, Kadın ve Engelllerden Sorumlu İĺ Başkan Danışmanı olarak atanmıştır; hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Öğr.Gör. Tamara Fettahlıoğlu sosyal medya twitter hesabından bulunduğu paylaşımda şunları söyledi;

"İl Başkanımız Sayın Ertuğrul DOĞAN'nın takdirleriyle Aile, Kadın ve Engellilerden sorumlu İl Başkan Danışmanı olarak atanmam dolayısıyla , Sayın Genel Başkanımız Devlet BAHÇELİ Beyefendi başta olmak üzere Genel Merkez Başkanlık Divanına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Üç hilal'i daha da yükseklere taşıma çabasına bir nefer olarak katkı yapabilmek amacıyla bu kut'lu göreve layık gören İl Başkanımız Sayın Ertuğrul DOĞAN'na teşekkür ediyorum. Ne mutlu Türküm diyene."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)