banner434

Taner Tekin'den 3 Aralık Engelliler Günü Açıklaması

Miiliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Taner Tekin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü İle ilgili bir mesaj yayımladı.

MHP 02.12.2018, 15:34 02.12.2018, 15:43
Taner Tekin'den 3 Aralık Engelliler Günü Açıklaması

3 Aralık Dünya Engelliler Günü İle ilgili mesaj yayımlayan Miiliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Taner Tekin, tüm engelli vatandaşların ve ailelerin yanında olduklarını belirtti.

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin'in yazılı basın açıklaması şöyle:

“Milleti oluşturan tüm birey ve fertlerin eşit hak ve özgürlüklere sahip olması, engelli vatandaşlarımızın yaşama sevincini yitirmeden mutlu bir yaşam sürmeleri için çaba gösterilmesi, gerek birey olarak gerekse devlet ve toplum olarak temel sorumluluğumuzdur. Bu sorumluluk ile hareket ederek engelli vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek onlara çözüm sunmak ise gerek siyasi gerekse bütün kurum ve kuruluşların ortak düşüncesi olmalıdır.

Her sağlıklı bireyin bir engelli adayı olduğunu aklımızdan çıkarmamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle engelli vatandaşlarımıza karşı duyarlılığın artmasını temenni ediyor, tüm engelli vatandaşlarımıza ve ailelerini, en samimi duygularımı sunuyorum.”

Yorumlar (0)