Alexa

Tekin'den 19 Mayıs Kutlaması

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Milliyetçi Ülkücü Hareketin mensupları olarak, Atatürk’ün göstermiş olduğu yoldan ayrılmadan, Vatanımız ve Devletimiz için her türlü fedakarlığa dün olduğu gibi bugün ve bugünden sonrada her daim hazır olduğumuzu, buradan bir kez daha beyan ediyorum" dedi. 

Tekin'den 19 Mayıs Kutlaması

Başkan Tekin, "Milliyetçi Ülkücü Hareketin mensupları olarak, Atatürk’ün göstermiş olduğu yoldan ayrılmadan, Vatanımız ve Devletimiz için her türlü fedakarlığa dün olduğu gibi bugün ve bugünden sonrada her daim hazır olduğumuzu, buradan bir kez daha beyan ediyorum" dedi. 

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi; "19 Mayıs 1919 Türk Tarihindeki önemli dönüm noktalarından birisidir. Ulu önderin Anadolu insanına olan güveninin de bir simgesi olan 19 Mayıs, yok olmak üzere olan bir milletin inanç ve birliktelik ruhu ile neler yapabileceğinin de en açık göstergesidir.  Atatürk’ün Türk tarihinde bu kadar öneme sahip bir günü gençlere bayram olarak hediye etmesi de gelecek nesiller için içerisinde büyük mesajlar barındırmaktadır. Yeni kurulan genç Cumhuriyetin ve kökü tarihin derinliklerine varan büyük Türk Milletinin geleceğini gençlere emanet etmiş ve Türk gençliğinin omuzlarına önemli bir sorumluluk yüklemiştir. Bu da ulu önderin gençliğe olan itimadının önemli bir ifadesidir. Milliyetçi Ülkücü Hareketin mensupları olarak, Atatürk’ün göstermiş olduğu yoldan ayrılmadan, Vatanımız ve Devletimiz için her türlü fedakarlığa dün olduğu gibi bugün ve bugünden sonrada her daim hazır olduğumuzu, buradan bir kez daha beyan ediyorum. Bu düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşlarını ve bu vatanın var olması için kanlarını toprağa düşürmüş bütün şehitlerimizi rahmetle, minnet ve saygıyla anıyor tüm halkımızın, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını tebrik ediyorum" 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2017, 20:41
YORUM EKLE