Alexa

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'i Kutladılar

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Dr. Sinan Ateş görevine başladı. MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin takdiri ile Ülkü Ockaları Genel Başkanı Olan Sinan Ateş'in ülkücülere nasıl bir mesaj vereceği ve ilk açıklaması merak ediliyor.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'i Kutladılar

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman'ın danışmanlığını yapan Sinan Ateş  Bursa Ülkü Ocakları Ortaöğretimden bu güne kadar ülkü ocaklarının çeşitli kademelerinde görevlerde bulundu. MHP Cemiasının da yakından tanıdığı Sinan ateş Ülkü Ocakları genel başkanı olarak bundan sonra neler yapacağı, genç ülkücülerle birlikte Ülkü Ocaklarına nasıl bir ivma kazandıracağı merak ediliyor. 

Sinan Ateş'in Ülkü Ocakları Genel Başkanı olarak açıklanmasının ardından sasyal medya twetter adresinden kutlama mesajları çeken, Milletvekili ve yöneticilerden bazıları şöyle:

MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek; Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanlığı görevine atanan Sayın sinan ates16 yeni görevinde başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun. Bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı da Sayın Olcay Kilavuz'a teşekkür ediyor, Allah razı olsun diyorum.

25 Dönem Entelye Milletvekili Tarkan Akıllı: Milliyetçi - Ülkücü Hareketin Bilge Lideri, Genel Başkanımız SayınDevlet Bahçeli’nin takdir ve güvenine mazhar olarak Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı görevine getirilen Sayın sinan ates16 Başkanıma çıkmış olduğu bu çetin ve kutlu yolda başarılar diliyorum.

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanı Turgay Başbuğ: Kıymetli kardeşim Sinan Ateş’i Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı olması münasebetiyle ziyaret edip tebrik ettim. Allah kılıcını keskin etsin 

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem: Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı'na Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin taktirleri ile Sayın Sinan Ateş,16 kardeşimiz getirilmiştir. Camiamıza hayırlı olsun. Rabbim muvaffak eylesin.

Prof. Dr. Hasan KALYONCU MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 27. DÖNEM İZMİR MİLLETVEKİLİ : Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi'nin takdirleriyle Ülkü Ocakları Genel Başkanlığına atanan Sinan Ateş16 'i tebrik ederim.Çıkmış olduğu bu kutlu yolda Allah yar ve yardımcısı olsun, camiamıza hayırlı olsun.

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut: Ülkü Ocakları Genel Başkanlığına atanan Sayın Sinan Ateş’e üstlendiği bu ulvi görevde başarılar temenni ediyorum.

27. Dönem #MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz: Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey'in takdirleriyle Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı'na Sinan Ateş Bey atanmıştır. 

Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanı Kazım Erdi Aktunç: Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin takdirleriyle, Ülkü Ocakları Genel Başkanlığına Sayın Sinan Ateş beyefendi atanmıştır. Milliyetçi-Ülkücü Harekete hayırlı, uğurlu olsun. 

KKTC Ülkü Ocakları Genel Başkanı Fatih Arıcı: Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli’nin takdirleyle Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın Genel Başkanlığı’na Dr. Sinan Ateş atanmıştır. Rabb’im muvaffakiyetler ve zaferler versin. Kılıcı keskin, yolu açık olsun. 

MHP MYK Üyesi Erdem Karakoç: Ülkü Ocakları Genel Başkanı olarak görevlendirilen Sinan Ateş Başkana yeni görevinde başarılar dileriz. 

ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI SİNAN ATEŞ KİMDİR? TIKLA ÖĞREN...

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 23:35
YORUM EKLE