Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım Serkan İnci’ye cevap verdi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, sosyal medya fenomeni Serkan İnci’ye cevap verdi.

MHP 13.01.2022, 23:14 13.01.2022, 00:11
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım Serkan İnci’ye cevap verdi

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım sosyal medya platformu üzerinden, Milliyetçi-Ülkücü Hareketi hedef alan sosyal medya fenomeni Serkan İnci’ye sert çıktı.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım'ın sosyal medyadan verdiği mesaj şöyle: 

Bazı tipler var; canı isteyince, zoru görünce “Nerede bu Ülkücüler?” der. Ülkücüler kendini gösterdiği zaman da “Nasıl çamur atsak?” diye düşünürler. Ülkücüler; Karabağ 30 yıl sonra işgalden kurtulurken, Kapalı Maraş açılıp Kıbrıs’ta bağımsızlık mücadelesi verirken, Ayasofya yeniden ibadete açıldığında oradaydı ve bugün büyük oranda başarının sağlandığı terörle mücadelede en üstün gayreti gösterdi, göstermeye devam ediyor.

Suriye’de güvenli bölge oluşturup onları bu alanlara yerleştirmek için, terör örgütü PYD/YPG’yi temizlemek adına binlerce Bozkurt mücadele ederken Ülkücüler nerede diye sormak akıl işi midir? Ülkücü mühendisler SİHA-İHA, yerli otomobil çalışmalarında mücadele ediyor. Teknolojide yeniliklere yön veriyor. TURKOVAC çalışmalarında yer alıyor. Vizyonsuz, gündeme göre şekil alan sosyal medya solcuları gibi her şeyi eleştirerek ömür tüketmiyoruz. dedi. Genel Başkan Yıldırım'ın açıklamaları kısa sürede binlerce Ülkücü tarafından etkileşim aldı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)