Ülkü Ocakları İlkadım Şubesi İftar Düzenledi

Ülkü Ocakları İlkadım İlçe Başkanlığı’nın Gazi Sosyal Tesislerinde düzenlemiş olduğu iftar programına katılım yüksek oldu.

MHP 03.06.2018, 02:22 03.06.2018, 10:57
Ülkü Ocakları İlkadım Şubesi İftar Düzenledi

İlkadım Ülkü Ocakları büyük bir katılımla Gazi Sosyal Tesislerinde düzenlediği iftara, Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Yalçın Altıntaş, Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin MHP'liler ve vatandaşlar katılım sağladı.

İftar sonrası konuşma gerçekleştiren Ülkü Ocakları İl Başkanı Altıntaş: “Öncelikle ol deyince olduran Allah’ın doksan dokuz adıyla hepinizi selamlıyorum. Bu güzel geceyi düzenleyen İlkadım Ocak Başkanımıza ve yönetimine teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine çok güzel bir iftar sofrasında bizleri bir araya getirdiler. Allah hepsinden razı olsun. Önümüzdeki yılda inşallah bu birlik beraberlik sofralarımız artarak devam edecektir. Katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Allah oruçlarınızı kabul etsin. Rabbim bayram gününü de iyi, huzurlu ve keyifli bir şekilde görmeyi hepimize nasip etsin. Allah’a emanet olun.” şeklinde konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)