Alexa

Ülkü Ocakları İnegöl'de, Taciz ve Tecavüze Sert Tepki Gösterdi!

İnegöl Ülkü Ocak’ları bir etkinlik düzenleyerek, kadın cinayetleri ve çocuk istismarı üzerine verdiği mesajda, "Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin de dediği gibi idama karşı çıkan ya teröristtir yada tecavüzcüdür."dedi.

Ülkü Ocakları İnegöl'de, Taciz ve Tecavüze Sert Tepki Gösterdi!

Ülkü Ocakları İnegöl ilçe başkanlığı tarafından Çocuk istismarı, kadın taciz ve tecavüzleri kapsamında düzenlenen etkinlikte konuşan Ülkü Ocakları İnegöl ilçe başkanı Alparslan DEMİR önemli mesajlar verdi.

Başkan Demir; Artık sokaklarda çocuk cıvıltısını oyun seslerini duymak istediklerini belirterek şu şekelde konuştu:

Türkiye’ye mesaj

"Son günlerde hatta son yıllarda sıkça duymaya başladığımız kadın cinayetleri ve çocuk istismarı üzerine toplumda oluşmaya, oluşturulmaya başlanan korku psikolojisini yıkmak adına İnegöl ülkü ocakları olarak bir adım atmak istedik. İnegöl’de duyarlı, bilinçli aileler noktasında tum Türkiye’ye mesaj vermek için burada toplandık.

İDAM GERİ GELSİN

Geçtiğimiz günlerde aldığımız üzücü haberlerde 5 yaşındaki bir kız çocuğuna yapılan iğrenç ve insanlık dışı hareket karşısında hepimiz sarsıldık. Bu ve benzeri şerefsizliğin cezasız kalmaması ve artik çocuklara, genç kızlarımıza ve bütün kadınlara karsı yapılan her türlü istismarın karşılığı olmalıdır. İdamın geri getirilmesini Inegol ülkü ocakları olarak istiyor ve destekliyoruz.

EN SERT ŞEKİLDE CEVAP VERİRİZ

Resulü Ekrem efendimizin buyurduğu gibi "Cennet Anaların ayakları altındadır" hadisinden yola çıkarak bizler için kutsal ve kıymetli olan kadınlarımıza yapılan ve yapılması noktasında haberini aldığımız her türlü pislik ve rezalete en sert sekilde cevap vereceğimizi ve Büyük Türk Devletinin kuvvet birimlerine bu noktada yardım edeceğimizi herkesin bilmesini istiyoruz.

Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin de dediği gibi idama karsı çıkan ya teröristtir yada tecavüzcüdür.

ÇOCUK CIVILTISINI DUYMAK İSTİYORUZ

Bu sebeple bizde diyoruz ki, biran önce idamı meclise getirin. Türk Milletinin aziz tarihine ve kültürüne zarar veren, zarar vermek isteyen herkesten hesap sorulsun. Artık sokaklarda çocuk cıvıltısını oyun seslerini duymak istiyoruz. Eskiden mahallelerden yükselen çocuk seslerine tekrar kavuşalım. İnegöl ülkü ocakları olarak, Türk Devletine ve hükümetine bu noktada güveniyor idam için gerekli her adimi atacaklarını bekliyoruz .

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2019, 20:34
YORUM EKLE

banner325