Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Aslan Kösef Oldu

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığına Aslan Kösef Oldu. Samsun Ocak Başkanı Yalçın Altıntaş Görevini, Ülkü Ocağı Samsun İl Başkanlığına atanan Aslan Kösef'e devretti.

MHP 11.08.2018, 14:28 11.08.2018, 14:53
Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Aslan Kösef Oldu

Aslan Kösef’in yaptığı basın açıklamasında, birlik ve beraberlik mesajı vererek, "Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı ve Mersin Milletvekili Sayın Olcay KILAVUZ başta olmak üzere desteklerini esirgemeyen dostlarımıza ve ülküdaşlarımıza en içten sevgi ve saygılarımı arz ediyorum. " dedi.

Yalçın Altıntaş'a Teşekkür...

Samsun Ülkü Ocakları Başkanı Aslan KÖSEF, sosyal medya üzerinden ilk açıklamasını yaptı. Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Aslan KÖSEF, 8.8.2018 tarihi ile il başkanlığı görevine başladığını ifade ederek, eski il başkanına teşekkür etti. KÖSEF, " 16 Nisan Referandumu ve 24 Haziran genel seçim gibi 2 zorlu süreci başarı ile atlatan, OHAL döneminde Ülkü Ocakları il başkanlığı görevini başarı ile sürdüren, kardeşim, arkadaşım ülküdaşım Yalçın ALTINTAŞ'a yaptığı hizmetlerden dolayı bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum." ifadelerini kullandı.

"Türk Milletine Hizmetten Başka Gayemiz Yoktur"

Bu dava hiçbir kişisel beklentisi olmadan, kendinden, ailesinden ve işinden fedakârlık yaparak Türk Milletine hizmetkârlıktan başka gayesi olmayanların davası olduğunu açıklayan Kösef, Mete Han'ın otağında başlayıp, Yesevi’nin dergâhında şekillenen, Osman Bey'in ocağında filizlenip, 3 kıtaya şan ve şeref götüren, en zor dönemde bandırma vapuru ile Samsun'a çıkan Mustafa Kemal Paşa'nın içindeki bu ruhun günümüzdeki yansıması olan Ülkü Ocakları'nın il başkanlığı gibi kutlu bir davaya başkan olarak atandığını belirten Aslan Kösef açıklamasını şöyle sonlandırdı:

Milletvekili ve Ülkü Ocakları Genel Başkanına Teşekkür

"Bu onurlu göreve layık olmak amacıyla gecemizi gündüzümüze katarak, dur durak bilmeksizin çalışacağım, sizlerden de hayır duanızı bizlerden eksik etmemizi hassaten rica ediyorum. Beni bu göreve layık gören, dünyanın en büyük gençlik hareketi olan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı ve Mersin Milletvekili Sayın Olcay KILAVUZ başta olmak üzere gerek sosyal medya gerekse, telefonla arayarak desteklerini esirgemeyen dostlarımıza ve ülküdaşlarımıza en içten sevgi ve saygılarımı arz ediyorum. " 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)