Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığında yeni dönemde ilk toplantı 

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Aslan KÖSEF yeni dönemin ilk toplantısını gerçekleştirdi. Kösef, Samsun Ülkü Ocakları olarak her zaman Bilge Lider Sayın Devlet BAHÇELİ'nin izinde olduklarını söyledi.

MHP 25.09.2018, 14:10 25.09.2018, 14:19
Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığında yeni dönemde ilk toplantı 

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Aslan KÖSEF toplantı sonrası yaptığı açıklamada, “Samsun Ülkü Ocakları olarak yeni dönem öncesi il yönetimi olarak ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımızda öncelikle görev dağılımı gerçekleştirdim. Yeni katılan kişiler oldu, ayrılan kardeşlerimiz oldu. Ayrılan kardeşlerimize şimdiye kadar yaptıkları hizmetlerinden olayı teşekkür ederim. Bilindiği üzere, yeni eğitim ve öğretim dönemi başladı. Zor bir dönem bizi bekliyor. Öncelikle hedefimiz Türk Gençliğini, fiziksel ve zihinsel olarak eğitmek. Bu sebeple bu dönemde üniversite ve ortaöğretim gençliği için konferanslar, eğitim kampları ve spor etkinliklerimiz olacak.” Dedi.

SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARI LİDERİN İZİNDE

Yeni dönem projelerini anlatan Aslan KÖSEF, “ Ülkü Ocakları olarak yeni dönemde sadece konferanslarımız olmayacak, öncelikle liderimiz Olcay KILAVUZ Beyefendinin önemini vurguladığı “DAMARLARINDAKİ ASİL KANI KİRLETME PROJESİ” kapsamında Türk Gençliğinin başta uyuşturucu olmak üzere kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için çeşitli projeler yapacağız. Bu alışkanların yerine “Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” düsturuyla gençliğimizi spora yönlendireceğiz. Ayrıca önümüzdeki yıl gerçekleşecek olan yerel seçim için çalışmalarda bulunacak Samsun özelinde Türkiye genelinde Türk Milliyetçilerinin göreve gelmesi için çalışacağız. Bunu başarabilmek için, Samsun Ülkü Ocakları olarak her zaman Bilge Lider Sayın Devlet BAHÇELİ'nin izinde, Genel başkanımız Sayın Olcay KILAVUZ'un emrindeyiz.” Diyerek sözlerini sonlandırdı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)