Ülkü Ocaklarından Samsunspor Çağrısı

Samsun Ülkü Ocakları, son haftalarda başarısız sonuçlar sergileyen ve puan tablosunda alt lige düşme çizgisine gelen Samsunspor’a destek çağrısında bulundu.

MHP 06.04.2018, 14:41 06.04.2018, 14:50
Ülkü Ocaklarından Samsunspor Çağrısı

Ligte zor durumda olan Samsunspor'un desteklenmesi gerektiğini söyleyen Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Yalçın ALTINTAŞ, “Bu maç Samsunspor için adeta bir kırılma noktası. Samsunspor gerek tarihi itibariyle, gerek bünyesinde yetiştirdiği ve Türk futboluna kazandırdığı birçok yıldız isim ile anılan, çok daha iyi noktalara gelmeyi hak eden bir takım. Son bir kaç yıldır peş peşe gelen kötü yöneticiler takımın mali dengesini bozdular.

Alt yapıyı bitirdiler. Kaliteli oyuncuları peşkeş çektiler. Şimdi ise takımımız bir varoluş mücadelesi vermekte. Sayın Valimiz Osman KAYMAK'ın öncülüğünde  kurulan yeni yönetim ile Samsunspor hak ettiği gibi yönetilmeye başlandığını görüyoruz. Gönül isterdi ki bu haftalarda Süper Lig'e çıkmanın heyecanını yaşasaydık. Maalesef bugün ligde nasıl kalacağımızın hesaplarını yapıyor ve içerisinde bulunduğumuz durumu üzülerek görüyoruz. Gün birlik olma günüdür. Şimdi bize ve büyük Samsunspor taraftarına düşen en büyük görev; stadyumu doldurmak ve taraftar gruplarımızla birlikte gerekirse doksan dakika takımımıza destek vermektir." dedi.

Ülkü Ocakları'nın spora her zaman destek verdiğini vurgulayan ALTINTAŞ, "Genel Başkanımız Olcay KILAVUZ Bey'in talimatıyla başlatılan "Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme" projesiyle Türk gençliğini kötü alışkanlıklardan uzak tutarak devamlı spora yönlendirdik. Samsun Ülkü Ocakları Teşkilatı olarak, geçmişinde olimpiyat oyunları düzenlemek gibi şanlı bir olayı barındıran, bir spor kenti olan Samsun'umuzun köklü kulübü Samsunspor'u yalnız bırakmayacağız. Özellikle de bu pazar günü oynanacak maçta stadyumda yerimizi alacak ve takımımıza destek vereceğiz. Ayrıca tüm halkımızı Samsunspor’umuza sahip çıkmaya, destek olmaya davet ediyorum.”diyerek sözlerini sonlandırdı.

Yorumlar (0)