Ülkücüleri MHP’den Uzak Tutmayın!

Ülkücü hareket içinde son zamanlarda bir çalkalanma yaşanmaktadır. MHP içinde birlik ve beraberliği kaos ortamına çekmek isteyenler yanılıyor.

MHP 25.09.2016, 00:44 25.09.2016, 00:58
Ülkücüleri MHP’den Uzak Tutmayın!
Milliyetçi Hareket Partisi’nde uzun zamandır gelen sesler neyin habercisidir bilmiyorum. Ancak , ülkemizin MHP’ye tam da ihtiyaç duyduğu bir anda MHP’yi zayıflatmak için yapılan çalışmalar artık herkesin malumu olmuştur.

MHP camiasına içeriden ve dışarıdan yapılan müdahaleler maalesef birbirlerinin öz be öz kardeşi olarak addedilen ülkücüleri birbirine düşürme gayretleri boşa çıkmamaktadır.

MHP’nin genleriyle oynayan sosyal mühendislerin özel gayretleri neticesinde Ülkücü Hareket mensupları birbirine güvenmez, birbirlerini suçlar duruma gelmiştir.

ÜLKÜCÜDEN VATAN HAİNİ ÇIKMAZ!

15 Temmuz darbe girişimi veya ülke işgaline yeltenenlerle ülkücü hareketi aynı kefeye koymaya çalışan bir mühendislik oyunuyla karşı karşıya kaldığımızın farkında bile olamamak büyük bir saflık olsa gerek. Hiçbir dönemde ülkücüden vatan haini çıkmamıştır. Hiçbir dönemde ülkücüler üzerine vatan hainliği gibi bir damga vurmaya kimse cesaret edememiştir.

Ülkücü hareket vatan hainlerinin cezasını her zaman kendi elleriyle vermiştir. Kendi içine yerleşen ve Ülkücü hareketi başka yerlere pazarlayanlara müsamahama göstermemiş, taviz vermemiştir.

Her ülkücü hareket mensubu şerefli geçmişini şerefsizlerle birlikte harcamamıştır, harcamayacaktır da…  

MHP çatısı altında 40 yılını doldurmuş, gerektiği zaman çanını, malını vermekten imtina etmemiş, ülkücü harekete hizmet adına işinden-gücünden geri kalmış, evinden barkından uzak kalmış , MHP’yi iktidara taşıyabilmek adına her türlü fedakarlığı yapmaktan çekinmemiş ülkücüleri bir çırpıda bir kağıt parçası gibi buruşturup atamazsınız.

Türkiye’nin, Milliyetçi Hareket Partisine ve Ülkücü harekete şiddetle ihtiyacı olduğu bir zamanda ülkücü hareketi talan etmeye, Ülkücü hareketi yalan çıkarmaya hiç kesmenin hakkı yoktur.

Ülkücü hareket, yanlışlıkları, haksızlıkları ve problemlerini kendi içinde çözebilecek bir yapıya sahipken bunu kamuoyuna mal etmenin izahı olamaz.

Her kim ne yapıyor ve ne yapmak istiyorsa ortada büyük bir yanlışlık ve büyük bir aksaklık olduğu bilinmeli buna göre hareket edilmelidir. Ülkücülerin partisiyle arasının bozulmasını isteyenler başarılı olamayacaktır.

Ülkücüler, Başbuğ’un emanetine sahip çıkacaktır. Ülkücüler partilerini terk etmeyecek, teşkilatlarının yanında yer almaya devam edecektir.

MHP’nin yöneticilerine sesleniyorum!

Ülkücülerin MHP’den uzak tutulmasına izin vermeyin!

Buna sessiz kalmayın!

Kapsamhaber/Aysel bakır
 

 
Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)