Alexa

Yaşar Yıldırım'ın Sözlerini Çarpıtmayın

Telefonla A Haber canlı yayınına katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım'ın “CHP’nin amacı belediye alıp de hizmet etme değil. ‘Demokrasiye geçeceğiz, tek adam rejimini yıkacağız’ şeklinde ki sözlerinin çarpıtıldığını belirten MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, sert çıktı.

Yaşar Yıldırım'ın Sözlerini Çarpıtmayın

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım'ın A Haber canlı bağlantısında "Demokrasiye geçeceğiz, tek adam rejimini yıkacağız" şeklindeki sözlerini değerlendiren MHP Milletvekili Cemal Enginyurt, "Yaşar Yıldırım adam gibi adamdır. Çarpıtmayın" dedi.

Yaşar Yıldırım Ne demişti:

Telefonla A Haber canlı yayınına katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, “CHP’nin amacı belediye alıp de hizmet etme değil. ‘Demokrasiye geçeceğiz, tek adam rejimini yıkacağız’ diyen bir genel başkanı var. Hedef budur. Bu olur mu olur. Bunları yapmaya çalışırlar mı çalışırlar, buna müsaade etmememiz gerekir” ifadelerini kullandığı iddia edildi..

Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ise Sosyal medya twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Yaşar Yıldırım adam gibi adamdır. Demokrasi için ve tek adam rejimine karşı 12 Eylül de,Şerefli ve Cesaret dolu mücadele vermiştir. AHaberde ifade ettiği mesele nettir.Kılıçdaroğlu ve taifesi,Türkiye de Demokrasi yok ve tek adam vardır algısı yaratıyorlar demiştir.Çarpıtmayın."

Türkgün Gazetesi Yazarı & Kutlu Sesleniş Dergisi Yazı İşleri Müdürü & MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek ise sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şöyle dedi;

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, MHP arkasına PKK'yı, DHKP-C'yi, FETÖ'yü alan CHP'nin "Demokrasi getireceğiz ve tek adam rejimini yıkacağız" adı altında sokak eylemlerine işaret ederken, bu çok açıkken sen nasıl tersinden anladın bunu kahpenin evladı !

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 16:49
YORUM EKLE

banner325