Alexa

Yurtdaş Kıyak, Türkler çağa mührünü tekrar vuracaktır

Taşmedreseliler Samsun İl temsilcisi Yurtdaş Kıyak, 2023 hedefinin 18 Yıldır devlet politikası olduğunu ve 18 yıl önce bunu MHP lideri Devlet Bahçeli'nin dile getirdiğini belirtti.

Yurtdaş Kıyak, Türkler çağa mührünü tekrar vuracaktır

Hedef 2023 projesini bundan 25 yıl önce Alparslan Türkeş'in, 18 Yıl önce ise MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin dile getirdiğini belirten Yurtdaş Kıyak, "Allah'ın izni ile bu hedef gerçekleşecek ve Türkler çağa mührünü tekrar vuracaktır." dedi.

Taşmedreseliler Samsun İl temsilcisi Yurtdaş Kıyak, son yıllarda çok konuşulan ve Türk Milletini de heyacanlandıran Türkiye'nin "2023 hedefi" ile ilgili yaptığı yazılı basın açıklamasında şunları söyledi:

"Bundan 25 küsür yıl önce Başbuğ Alparslan Türkeş, Samsun Konak Sinamasında bir konferans vermişti. Hiç unutmam Başbuğ, ''Arkadaşlar Devletimiz 2023 de bölgesinde lider ülke'' demişti. 2023 hedefini 18 yıl önce Devlet Bey dile getirmişti. 18 yıldan bu yana da iktidar dile getirmektedir. Bu bir devlet politikasıdır. Önemli olan bu kutlu yolda fertlere, partilere takılmak değil, devletimizin izini takip ederek, ilkemiz olan Devlet - Millet el ele birlikteliğini olgunlaştırmaktır. Allah'ın izni ile bu hedef gerçekleşecek ve Türkler çağa mührünü tekrar vuracaktır. Ne mutlu Türkün ve Türklüğün yücelip yükselmesi için mücadele eden vatan evlatlarına. "

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2019, 18:59
YORUM EKLE