Zakir Tercan, MHP Teşkilatlarında, Ülkücüler karar verecektir

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, MHP'siz bir Edirne, MHP'siz bir Türkiye olmayacağı, bir kez daha anlaşıldığını, tüm yurtda olduğu gibi Edirne Halkı da MHP'ye inandığını ve güvendiğini belirtti. Tercan, "MHP Teşkilatlarında MHP'liler ve Ülkücüler karar verecektir." dedi.

MHP 06.02.2020, 01:10 06.02.2020, 01:40
Zakir Tercan, MHP Teşkilatlarında, Ülkücüler karar verecektir

Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, göreve geldikleri günden bu güne kadar yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi vererek, Edirne'de MHP'ye katılımların çığ gibi büyüdüğünü, önümüzdeki günlerde katılımların artarak devam edeceğini öngördüklerini belirterek, "Bundan böyle; MHP Teşkilatlarında MHP'liler ve Ülkücüler karar verecektir. Kimsenin tekelinde olmayacak, kimsenin keyfi hareketlerine müsaade edilmeyecektir. Bu böyle biline." dedi.

2019 yılı Eylül ayının son günlerinde göreve başladıklarını belirten Tercan; "tebrik, tanışma ve ilçe teşkilatlarımızı ziyaretlerimizin ardından ilçe başkanlarımız ile yaptığımız toplantı ve koordinasyonlardan sonra üyelik çalışmalarına ağırlık veriyoruz" dedi.

Edirne'de göreve başlayalı  4 ay gibi kısa bir süre olmasına rağmen yaptıkları çalışmalar neticesinde MHP'ye 250 üye kaydı gerçekleştirdiklerini, vatandaşların güvendiği tek parti MHP olduğunu belirten Tercan, " Parti olarak bizim kapımız tüm vatandaşlarımıza açık, gönlümüz açık, herkesi kucaklıyoruz ve herkese sahip çıkıyoruz. Edirne'de MHP'nin teşkilat yapısı diri ve dinamiktir... Başarılı olacağına inanmış bir İl Yönetimi var! 2023 yılında yapılacak seçimlerde en az bir milletvekilini TBMM'ye göndermek için iddialı bir şekilde çalışıyor ve gereğini yapıyor..." ifadelerini kullandı.

Edirnelilerin her birine, ayrı ayrı ulaşma gayretinde olduklarını ifade eden Başkan Tercan, "Kim ne derse desin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne düşünürse düşünsün, kim ne söylerse söylesin Edirne Halkı MHP'yi takdir ediyor.. MHP, gereği neyse onu yapıyor. Sokağa çıkın kime sorarsanız sorun, MHP'ye karşı hem büyük bir sevgi hem de saygı duyduklarını ifade ederler. Artık MHP'siz bir Edirne, MHP'siz bir Türkiye olmayacağı, bir kez daha anlaşılmıştır. Tüm yurdumuzda olduğu gibi Edirne Halkı da MHP'ye inanıyor, güveniyor." dedi.

İl Başkanı Zakir  Tercan sözlerini şu şekilde noktaladı:

"Edirne'de MHP'ye katılımlar çığ gibi büyüyor, önümüzdeki günlerde katılımların artarak devam edeceğini öngörüyoruz. Bundan böyle; MHP Teşkilatlarında MHP'liler ve Ülkücüler karar verecektir. Kimsenin tekelinde olmayacak, kimsenin keyfi hareketlerine müsaade edilmeyecektir. Bu böyle biline..."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)