Alexa

CNR Food İstanbul'da Markalar Buluşuyor

Türk gıda sektörünün fuarı CNR Food İstanbul, 4 Eylül'de, CNR Expo'da kapılarını açıyor. Gıda sektörüne dair her türlü ürün ve hizmetin yer alacağı fuarda 2 binin üzerinde marka ürün sergilenecek.

CNR Food İstanbul'da Markalar Buluşuyor

Türk gıda sektörünün fuarı CNR Food İstanbul, 4 Eylül'de, CNR Expo'da  2 binin üzerinde marka ürün sergileyecek.

Ticaret Bakanlığı'nın desteklediği fuarda, İstanbul İhracatçı Birlikleri tarafından hayata geçirilecek olan alım heyeti organizasyonlarında katılımcılar ve sektör alıcıları ikili iş görüşmeleri gerçekleştirecek.

Anadolu lezzetlerini tattıracak

CNR Food İstanbul'da, Anadolu'nun yemek kültürünü yaşatmak için "7 Bölge 7 Şef 7 Lezzet" mottosuyla yemek şovları düzenlenecek.

Türkiye Aşçılar Federasyonu tarafından organize edilen "7 Bölge 7 Şef 7 Lezzet" etkinliği Metro Gross Market, Güral Porselen, White Uniform, Öztiryakiler ve İstanbul Gedik Üniversitesi gibi sektörün en seçkin markalarının sponsorluğunda gerçekleşecek.

Fuarı ziyaret eden yerli ve yabancı ziyaretçilere Anadolu yemek kültürünün en lezzetli örneklerinin sunumu yapılacak.

TAFED bünyesinde faaliyet gösteren "Türk Milli Aşçı Takımı" için özel olarak kurulan mutfak atölyelerinde çikolata ve şeker sanatla buluşacak. Aşçıların hazırladıkları sanat eserleri özel sergi koridorunda fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE