Kaşıbeyaz Lezzetleri Ramazan Sofralarında

Kaşıbeyaz, bu sene ramazanın korona virüs sürecine denk gelmesinden dolayı lezzetlerini evlere taşıyacak. Yeme içme sektörünün lezzet ustalarından Kaşıbeyaz, Çorbadan kebaba, tatlıdan mezeye kadar tüm lezzetlerini iftar sofrasına taşıyacak.

Mutfak 23.04.2020, 00:01 23.04.2020, 00:28
Kaşıbeyaz Lezzetleri Ramazan Sofralarında

İstanbul’da kebabın marka ismi haline gelen KAŞIBEYAZ, lezzetlerini evlere iftar sofrasına taşıyacak. Koronavirüs (covid-19) ile yürütülen mücadele kapsamında evdekal çağrısına uyan vatandaşları bu ramazan ayında da lezzetlerinden mahrum bırakmayacak. Bulaşıcı virüse karşı tüm tedbirlerini alan Kaşıbeyaz, bu sene ramazanın korona sürecine denk gelmesiyle lezzetlerini paket servisle evlere taşıyor.

Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, 7 şubesinde kaliteden ödün vermeden misafirlerini en iyi şekilde ağırlıyor.

Korona süreci nedeniyle tüm şubelerini kapatan Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, bu ramazanda da lezzetlerini misafirleriyle buluşturacak.

Kaşıbeyaz Florya: paket servis ve baklava servisi 

Kaşıbeyaz Yeniköy: paket servis ve baklava servisi 

Kaşıbeyaz Etiler: Baklava Shop’ta baklava servisi sunacak.

Kaşıbeyaz Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Kaşıbeyaz, Florya, Yeniköy ve Etiler şubelerinden lezzetlerini vatandaşlara ulaştıracaklarını belirterek,“Ülkemizde ilk korona vakasının görünmesiyle birlikte sektörde ilk önlemi alan firmalardan biri olduk. Hem kendi personelimizin sağlığını korumak hem de misafirlerimizin evde kalmaları için şubelerimizi kapattık. Evde kaldığımız bu süreçte ramazan ayını da yaşayacağız. Mecbur olmadıkça dışarıya çıkmazken, herkesin ramazanı daha keyifli yaşaması için ramazan boyunca Kaşıbeyaz lezzetlerinin evlere konuk olması için paket servise başlıyoruz. Florya, Yeniköy ve Etiler şubelerimiz üzerinden lezzetlerimizi ulaştıracağız. Lezzetlerimizin şubeden eve kadar hijyenik bir şekilde ulaşması için gerek şubelerimizde gerekse de motorlarımızı sürekli dezenfekte edeceğiz. Bunun dışında çalışanlarımızın da hijyenlerini sağlıyoruz. Temassız ödeme sistemini kullandığımız için misafirlerimiz güven içerisinde siparişlerini verebilirler.” açıklamalarında bulundu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)