MasterChef'te Ana kadroya giren Yarışmacılar Kim?

MasterChef'te Ana kadroya giren 15. yarışmacı belli oldu. 'Masterchef Türkiye'de kim kazandı? Ana kadroya kim girdi?' merak ediliyor.

Mutfak 21.08.2021, 10:03
MasterChef'te Ana kadroya giren Yarışmacılar Kim?

MasterChef Türkiye TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren ilgiyle izleniyor. izleyicileri ekran başına kilitleyen yemek yarışması programı MasterChef, her bölümü ile dikkat çekmeye devam ediyor.

TV8 ekranlarında reyting rekorları kıran yemek yarışması MasterChef Türkiye'de ana kodroya girecek yarışmacılar, dünyaca ünlü jüri üyeleri Danilo, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun önünde ter döküyor. 'Masterchef Türkiye'de kim kazandı? Ana kadroya kim girdi? 15. yarışmacı kim oldu?' MasterChef Türkiye yarışma programını sevenler tarafından merak ediliyor.

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir beğeni ve ilgiyle takip edilen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye ekranların en çok seyredilen programları arasında olmaya devam ediyor. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliğini yaptığı MasterChef Türkiye'de bu yıl yine rekabet ve heyecan dolu bir sezon yaşanıyor. Dünya mutfağını en iyi tanıtan ve anlatan yarışmalar arasında yer alan MasterChef yarışma programı bu yıl birbirinden yetenekli yarışmacıları ile heyecanlı anlar yaşatıyor.

MasterChef 42. bölümünde ana kadroya giren 15. yarışmacı belli oldu. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı MasterChef Türkiye'de yeni bölümler TV8'de ekrana kaldığı yerden devam edecek. Yarışma programını yakından takip eden izleyicilerin gündeminde yer alan "20 Ağustos 2021 MasterChef'te kim kazandı ana kadroya kim girdi? Önlüğü giyen 15. isim kim oldu?" sorularına bu haberimizde yanıt bulabilirsiniz.

MASTERCHEF'TE 20 AĞUSTOS'TA KİM KAZANDI?

20 Ağustos 2021 Masterchef final turunda yarışan yarışmacılar kimler?

 1. Atakan
 2. Rabia
 3. Suzan
 4. Emre
 5. Yiğit
 6. Nejdet
 7. Pelin
 8. Melis
 9. Şükrü
 10. Mustafa

İKİNCİ TUR İÇİN SEÇİLEN 6 İSİM KİM?

 1. Melis
 2. Nejdet
 3. Yiğit
 4. Rabia
 5. Atakan
 6. Emre

SON İKİYE KALANLAR

 1. Emre
 2. Yiğit

Emre Büber MasterChef Türkiye'nin ana kadrosunda yer alacak 15. yarışmacısı oldu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)