Siyez Bulguru ve Siyez Simidi; Siyezevi

Mutfak 19.11.2020, 18:38
Siyez Bulguru ve Siyez Simidi; Siyezevi

İnternetten siparişlerin verilmesi için oluşturulan Siyez Evi ile siyez içeren ve doğal tüm ürünlerin binlerce kişiye ulaştırılması sağlanıyor. Sümerbank Gıda Tur. Tic. Aİ. Üyesi olan Siyez Evi, online satışlar için oluşturduğu internet sayfasında onlarca yeni ürününü tanıtıyor. Anneler ve çocuklar için sağlığı bozmayan, un ve kuru gıdaya dayalı besin türleriyle çok daha enerjik ve güçlü hissetmeniz sağlanıyor. Satış noktaları hakkında bilgi edinmek, ürünleri listelemek için, Siyez Evi’nin güncel internet sayfasına giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Kiloluk Siyez Bulguru Satış Sitesi

Sponsor ürünler ve yeni ürünler olarak filtreleyebileceğiniz farklı türlerdeki bulgurlar, unlar, simitler, kuru gıdalar ve bakliyatlar için yirmi dört saat hizmet veriliyor. Her bir ürün tamamen kendi üretimi olması nedeniyle hem içeriği hem de paketlenme süreci hakkında her türlü detayı açıklayabilen şirketi tercih edebilirsiniz. Yarım kilo, 1 kilo, 3 kilo, 5 kilo, 10 kilo olarak belirlenen özel paketlerdeki unlar, bulgurlar, ekmekler için sipariş verebilirsiniz. Ekşi hamur mayasıyla yapılan özel ekmekleri sipariş edebilir, leziz ekmekleri günler boyunca bozulmayacakları için rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Siyez Ürünleri Toptan Satış

Toplu olarak Siyez Evi bünyesinde satışı yapılan ürünlerin alınması, bireysel olarak kullanımı veya özel bir satış sistemi oluşturulması mümkündür. İnternet sitesinde yer verilen ürünlerin her biri, son dönemde çok fazla kişi tarafından doğal ürünlere ilgi gösterilmesi nedeniyle, yüksek miktarlarda üretiliyor. Onlarca adet kuru gıda bulunması nedeniyle, siyez unuyla yapılmış olan ürünlerin ve kuru gıdaların satışında toptan siparişler, çok daha uygun fiyat oluşturuyor. Kastamonu Siyez unu, Kastamonu Siyez bulguru ve buğday unlu tarhana gibi ürünler, özel olarak paketlenerek gönderiliyor.

Siyez Evi İletişim

Sadece bir şehirde ve bir dükkanda satış yapmak yerine, müşterileri için özel olarak paketlenen onlarca türdeki ürünü satışa sunan Siyez Evi ile iletişime geçebilirsiniz. Sosyal medyada Facebook ve Instagram hesaplarını takip edebileceğiniz firma, tüm sorularınızı bu hesaplar üzerinden yanıtlayabiliyor. Aramak isteyenler veya Whatsapp üzerinden mesaj göndermek isteyenler için özel olarak +90 534 763 37 76 numaralı telefonda detaylı bir şekilde bilgi verilebiliyor. Diğer yandan www.siyezevi.com.tr sitesine her zaman ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)